My Country: The New Age 1. Sezon 4. Bölüm kore dizisi izle, My Country: The New Age 1. Sezon 4. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, My Country: The New Age 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

My Country: The New Age 1. Sezon 4. Bölüm

Episode 4
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Hua Tuo: Yuanhua'nın nezaket adı olan Hua Tuo, Doğu Han hanedanlığının sonlarında yaşayan Çinli bir doktordu. Tarihsel metinler Üç Krallığın Kayıtları ve Daha Sonra Han Kitabı, ameliyat sırasında anestezi kullanan ilk kişi olarak Hua Tuo'yu kaydetti.
Bian Que: Bian Que, efsaneye göre, bilinen en eski Çinli doktordu. Gerçek adı Qin Yueren olduğu söyleniyor, ancak tıbbi yetenekleri o kadar şaşırtıcıydı ki, insanlar ona Sarı İmparatorun zamanından itibaren efsanevi doktor Bian Que ile aynı ismi verdiler.
Qi Eyaletinin bir yerlisi idi.
Han Xin: Chu-Han Çekişmesi sırasında Liu Bang'e hizmet eden ve Han hanedanlığının kuruluşuna büyük katkıda bulunan askeri bir generaldi. Han Xin, Zhang Liang ve Xiao He ile birlikte, "Erken Han hanedanlığının Üç Kahramanından" biri olarak seçildi.
Bai Qi: Gongsun Qi olarak da bilinen Bai Qi, Çin Savaşan Devletler döneminde Qin devletinin bir askeri generaliydi. Mei'de doğan Bai Qi, bir yıldan uzun bir süredir Qin ordusunun komutanı olarak hizmet etti ve bir milyondan fazla ölümün sorumluluğunu üstlendi ve ona Ren Tu takma adı kazandı.

Paylaş
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.