Mr. Robot 3. Sezon 4. Bölüm

eps3.3_metadata.par2
Mr. Robot 3. Sezon 4. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Mr. Robot 3. Sezon 4. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Mr. Robot 3. Sezon 4. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Bay Hyde: Bu diyalogda ünlü roman ”Dr. Jekyll and Mr. Hyde”a gönderme yapılmış. Bu hikayede de ana karakter Dr. Jekyll tıpkı dizideki Elliot gibi kişilik bölünmesi yaşayıp ara sıra Mr. Hyde'a dönüşüyor.

* ”Never appeal to a man's better nature. He may not have one. Invoking his self-interest gives you more leverage?" Amerikalı bilim kurgu yazarı Robert Anson Heinlein'ın bir sözü. Asla bir adamın en iyi tarafına güvenme. Öyle bir tarafı olmayabilir. Dizide Mr. Robot sözden alıntı yapıyor. Sözün devamı ise şu şekilde, ”Onun kendisine olan ilgisini uyandırmaksa senin üzerinde daha çok baskı kurar.”

Bölümü beğendiniz mi?
Mr. Robot Mr. Robot 3. Sezon 4. Bölüm
Mr. Robot
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
3. Sezon 4. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
Reklamı Kapat