Mr. Mercedes 3. Sezon 3. Bölüm full hd izle, Mr. Mercedes 3. Sezon 3. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Mr. Mercedes 3. Sezon 3. Bölüm

Love Lost
İzledim
Sonra izle
Çeviri Notları

Amigdala: Beynin medial temporal lobunun derinlerinde yerleşen nöronların oluşturduğu badem şeklindeki beyin bölümü. Duygusal hafıza ve duygusal tepkilerin oluşmasındaki primer role sahip bölge. Limbik sistemin bir parçasıdır. Başta korku olmak üzere, duyguların denetiminden sorumlu olan amigdala; sempatik sinir sisteminin aktivasyonu için hipotalamusa, refleksleri artırmak için talamik retiküler nükleusa, yüzde korku ifadesinin oluşması için fasial ve trigeminal sinir nükleuslarına uyarır. Ayrıca dopamin, noradrenalin ve adrenalin salgılanması için ventral tegmental bölge, locus coeruleus ve laterodorsal tegmental nucleusa da çeşitli uyaranlar yollar.
Federal habeas corpus: Eyalet ek incelemesinde ölüm cezası onaylandıktan sonra hükümlü, federal mahkemelerde görülen özel bir dava türü olan federal habeas corpus yoluna başvurabilir. Ek değerlendirmenin bir türü olan federal habeas corpus, eyalet hükümlülerinin federal mahkemede ölüm kararına karşı başvurabilecekleri tek yoldur. Federal habeas corpus incelemesinin kapsamı teoride dar olsa da uygulamada önemlidir.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum
  • alpcenkMisafir

    site güzel eğer dizileri daha seri yüklerseniz herkese tavsiye edilir örneğin mr mercedes 3 sezon 5 bölümü diğer sitelerde çoktan izledim siz henüz 3 bölümü yayınlamışsınız
    0    0