Mob City 1. Sezon 6. Bölüm full hd dizisi izle, Mob City 1. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Mob City 1. Sezon 6. Bölüm

Stay Down
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

OLD KINDERSLEY: Orijinal adıyla "O.K. Corrall", Amerikan tarihinde önemli bir yeri olan bir çatışma. 1881'de bir grup kovboy ile şerifin adamları bir meydanda karşı karşıya gelip, birbirlerine sadece 2 metre mesafe uzakta dikilip restleştikten sonra silahlar konuşur, ve kısa süreli de olsa yoğun bir çatışma yaşanır. Olay açık bir alanda gerçekleşmiş olsa da, olayın geçtiği yere yakın olan yerin adıyla, "Old Kindersley Çatışması" olarak anılmaya başlanır. Dizide de istasyonda iki karşıt grubun yakın mesafede silahlarını çekmesi sonrasında bu benzetme yapılıyor.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
Mob City afis
Mob City
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.