Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 8. Bölüm full hd izle, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 8. Bölüm

The Things We Bury
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Poy: Çemen otu ya da buyotu veya Poy Otu En sık kullanıldığı bölge olan Yozgat ve Kayseri'deki yerel ismi çaman otudur. Anavatanı Yakın Doğu, özellikle Lübnan ve Suriye, Güneybatı Avrupa, Hindistan ve Çin dir. Ortadoğu ve Hint mutfağında kullanılmaktadır.
Erstaunlich (Almanca): Olağanüstü, inanılmaz. Dizinin havası bozulmasın diye orada çevirmedim.
Hipertansif: Hipertansif krizler, ani gelişen ve kısa süre içinde tedavi edilmediği taktirde yaşamı tehdit edebilen, kan basıncının genellikle 200/ 140 mmHg üzerinde seyrettiği klinik durumlardır.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.