Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 7. Bölüm

The Writing on the Wall
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Burning Man: Larry Harvey ve Jerry James tarafından, küçük bir topluluğun katılımı ile ilk kez 1986 yılında San Francisco, Bakers Beach'te gerçekleştirilmiş bu festival. İlerleyen yıllarda katılımcıların inanılmaz boyutlara çıkması ile, 1990 yılından itibaren Black Rock Desert, Nevada'da yapılmaya başlanmış. 35 bin ilâ 45 bin arasında insan yıllardır bu tarihlerdeki 7 gününü bu festivalde geçirip çöl şartlarına direnerek, insan bedeni ve onun kalıplarını temsil eden tahta adamı yakarak kapanışta son noktayı koyuyorlar. Sanatçılar Playa adı verilen kampın ortasında, teması daha önceden belirlenmiş olan festival için hazırladıkları çalışmalarını sergiliyorlar.
Hipergrafi: Çılgınca yazma arzusu duyma ve günlük yaşamını derinden etkileyecek şekilde bunu davranış düzeyinde sürdürme çabası. Beynin temporal loblarındaki bir değişimden kaynaklandığına dair bazı çalışmalar mevcuttur. Temporal lob epilepsisi tanısı almış kimi hastalarda birtakım ortak kişilik özelliklerinin ve davranış paternlerinin saptanması nedeniyle Dostoyevski'nin bu özelliklerin tümüne yakınına sahip olmasından yola çıkılarak, söz konusu duruma Dostoyevski Sendromu da denilmektedir. Ayrıca Kişi kağıt bulamadığı zaman tuvalet kağıdına, koluna, bacağına da yazabilir.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.