Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 5. Bölüm full hd izle, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 5. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 5. Bölüm

A Hen in the Wolf House
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

CDC (HKM): Hastalık Kontrol Merkezi
Bessie the Hellcow: Dizide vişneçürüğü renginde süt veren inek olarak bahsedilmiş. İşin Marvel Evreni gerçeği ise şöyle. Drakula açlıktan ve çaresizlikten yerel bir çiftlikteki Bessie adında bir ineğin kanını emer ve onu ölüme bırakır. Üç gece sonra inek bir vampir olarak dirilir ve işte size vampir inek Bessie. Ayrıca Howard the Duck'ın düşmanı.
Ron Burgundy: Anchorman adlı komedi filminde Will Farrell'ın canlandırdığı efsane film karakteri. İzlemeyen varsa şiddetle
tavsiye ederim.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.