Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 3. Bölüm full hd izle, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 3. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon 3. Bölüm

Making Friends and Influencing People
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Sandbox: Şimdilik yalnızca Marvel Sinematik Evren'de (Earth-199999) bulunan, S.H.I.E.L.D.'ın biyozararlı potansiyeli ya da bulaşıcı bir doğası olan nesnelerin incelenmesi ve ortadan kaldırılması için gönderdiği yer.
Sriracha: Sarımsaklı ve acı biberli bir sos.
Trainspotting: Trainspotting, 1996 yılında Danny Boyle tarafından yönetilen ve Irvine Welsh'in yazdığı aynı isimli romandan sinemaya uyarlanan bir filmdir. Dizideki sahnede de filme gönderme yapılmış.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Trainspotting

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.