Mad Men 3. Sezon 13. Bölüm full hd izle, Mad Men 3. Sezon 13. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Mad Men 3. Sezon 13. Bölüm

Shut the Door, Have a Seat
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • ahmet beyKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  çok zekice çok güzel bölüm. 13 aralık 1963 4 adam kendilerini ayaklarından vurdu.
  donun karısının kendisini aldattığını aslında bunca zaman kendisine atlayacak başka dal bulduğunu ve yol yaptığını öğrendiğinde verdiği tepki çok iyi. eve gittiğinde yine de kendisini kaybetmiyor.  2  1
  Cevap yazmak için üye ol.
  • ferhat333Kayıtlı Üye

   Spoiler içeren alan

   nasıl kaybetmiyor kadına demediğini bırakmadı. don tüm new yorku elden geçirdi gül gibi karısı varken. hiç suçlamaya hakkı bile yok bence   1   1
   Cevap yazmak için üye ol.
   • ahmet beyKayıtlı Üye

    Spoiler içeren alan

    don un karısını aldatması kötü bir şey onu tartışan yok.Dizi boyunca adamın başındaki en büyük belası bu bence. lakin tuhaf bir şekilde don bu aileyi sevdi ve korumaya çalıştı. yani don draper da betty draper da birbirini aldattı ama don bettye tekmeyi basmadı. betty ise karnında bebeği varken yabancı bir adamla fingirdedi ve bildiğin kendisini kurtaracak(!) adamı ayarlayana kadar donu affetmiş gibi yaptı. donun bağlanma problemleri olan sakat bir çocukluk geçirmiş sakat bir adam olması bettynin çevirdiği işi haklı çıkartmıyor zaten.
    tepkisi bence gayet kontrollüydü. karının evleneceği adamı ayarlayıp sana tekmeyi bu yüzden çaktığını bir bar taburesinde yarı sarhoş bir şekilde iş arkadaşından öğrensen daha sert bir tepki verirdin muhtemelen.
    yani betty de çok masum değil.
    don bunu hak etti mi etti Allah var.
    0    0
    Cevap yazmak için üye ol.
   • ahmet beyKayıtlı Üye

    Spoiler içeren alan

    zaten dizinin devamında da göreceksin donun evinde kalmayadevam ediyorlar ve masraflarını da hala bu karşılamaya devam ediyor. evden çıksınla diye zorlamıyor bile    0    0
    Cevap yazmak için üye ol.