Life After Life 1. Sezon 4. Bölüm full hd dizisi izle, Life After Life 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Life After Life 1. Sezon 4. Bölüm

Episode 4
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Life After Life Life After Life 1. Sezon 4. Bölüm
Life After Life
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 4. Bölüm
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • lambadaki-kadinKayıtlı Üye

  Dizi kısaca kim olduğunu öğrenip oyduğun kişi ol diyor bize. Aslında Freud’un çalıştığı kader sistemi üzerine. Yalnız bu kader sevgisi kimse tarafından kabul edilir bir şey değil. Çünkü içinde kötüü de kabullenmak yer alıyor. Ve Ursula bu nedenle kim olduğunu bulurken aynı zamanda sahip olduklarını kaybetmek durumunda kalıyor. Her şeyi hatırlasak bile yanlış yapmaya devam edeceğiz


  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • lambadaki-kadinKayıtlı Üye

  Çok etkileyici olmamakla birlikte kötü bir film de değildi sürekli hayatına yeni baştan başlıyor oluşu durağanlaştırdı filmi, filmin içinden kader ve hayatla ilgili birçok mesaj çıkartılabilir ve sonunda mükemmel bir yaşamın olmadığını anlalarak diziyi bitirebilirsiniz.


  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.