Leverage 4. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Leverage 4. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Leverage 4. Sezon 7. Bölüm

The Grave Danger Job
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Tahnit Odası: ilaçlarla cesedi çürümeden muhafaza etme.

*Yas Tutucu: Hıristiyan cenazelerinde para verilerek tutulan kimselerdir. Kendi cenazenize çağırırsınız, onlar da sizin ölünüz için yas tutarlar. Öyle ki bu iş artık bir meslek haline gelmiştir ABD'de.

*The World Series: Amerikada MLB sezonunun sonunda AL ve NL sampiyonlari arasinda oynanan seriye verilen isim. Her sene ekim ayinin ortasi ya da sonlarinda oynanir. 7 maclik bu seride 4 maci kazanan takim "world champion" olur. Maclarin nerede oynanacagi ise finale kalan iki takim arasinda lig suresince oynanan maclara gore kararlastirilir. hangi takim lig suresince karsi takima gore daha iyi performans gostermisse o takim "home team advantage" alir.

*Boston Red Sox: ABD'nin Boston, Massachusetts şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin American League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

*Nate'in 86 yıl beklemesi gerektiği lafı: Red Sox 1918 yılında şampiyon olduktan sonra 86 yıl beklemiş, 2004 yılında şampiyon olmuşlardır. Bu süre zarfında takımın adı bütün ABD'de dalga konusu olmuştur.

*Borsa Simsarı: müşteri ile borsa acenteleri arasında menkul değerlerin alım satımına aracılık eden gerçek veya tüzel kişi.

Bölümü beğendiniz mi?
Leverage Leverage 4. Sezon 7. Bölüm
Leverage
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.