Leverage 4. Sezon 13. Bölüm full hd izle, Leverage 4. Sezon 13. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Leverage 4. Sezon 13. Bölüm

The Girls' Night Out Job
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Gizli Servis(Amerikan Gizli Servisi): Hem Amerikan parasını ve hazinesini koruyan ve parayla ilgili(kalpazanlık gibi) suçları soruşturan; hem de başta Amerikan başkanı olmak üzere; eski ve yeni devlet liderlerini, yabancı ülkelerin ziyertçi liderlerini, diplomatlarını koruyan hükümet birimi. (Filmlerde başkanın etrafında görünen gözlüklü takım elbiseli adamlar kısaca.)

*Gardırop Uzmanı (Wardrope Whistler): Amerikalı stilist Jessica Cadmus'un takma adı. Varlıklı kişilerin giyim tarzlarını yöneten bir kimseymiş.

*Quantico: FBI ajanlarının eğitimden geçtiği tesis/akademinin adı. Amerkia'nın Virginia eyaletinde Quantico kasabasında yer alıyor.

*Cosmopolitan: Vodka, kızılcık suyu ve limon suyu ağırlıklı çok ünlü bir kokteyl.
http://en.wikipedia.org/wiki/Cosmopolitan_(cocktail)

*Hardison'ın "En kötü kabusunum! Yoldan çıkmış bir polisim!" repliği Eddie Murphy'nin oynadığı "48 Hrs." adlı polisiye filme gönderme yapıyor. Filmdeki sahnede bu lafları zenci bir polis olan Eddie Murphy karşısındaki ırkçı beyaz elemana söylüyor.

*Akrobat'ın Kızı: Gerçekte böyle bir kitap yok. King of Queens dizisinin bir bölümünde böyle bir kitap ismi uydurulmuş. Ve akıllarda kalmış. O yüzden burada da kullanılmış selam çakarak.

Bölümü beğendiniz mi?
Leverage Leverage 4. Sezon 13. Bölüm
Leverage
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.