Leverage 4. Sezon 10. Bölüm full hd izle, Leverage 4. Sezon 10. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Leverage 4. Sezon 10. Bölüm

The Queen's Gambit Job
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Santfifüj: Dönerek çalışan ve yerçekimi gücünü artırarak yoğunlukları farklı maddelerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlayan aygıt.

*James Sterling: Sterling, Nate IYS Sigorta'da çalışırken, orada müfettiş mevkisinde bulunuyordu. O zaman bile ikisi bir rekabet içindeydi. Fakat genellikle bu rekabetlerde Nate galip çıkıyordu. Nate şirketten ayrıldıktan sonra, Sterling şirkette Başmüfettişliğe yükseldi. Dizide 1.sezonun sonunda, kendisi şirketin müdür yardımcılığına yükselmiştir. Sonrasında Nate'i ve ekibinin ne işler peşinde olduğunu öğrenmiştir. Ve onları takip etmeye başlamıştır.
Şu anda kendisi Interpol adına çalışmaktadır.

*Pikogram: Bir gramın trilyonda biri.

*Hockney Sergisi: David Hockney, 1937'de doğmuş İngiliz bir fotoğrafçı aynı zamanda grafik sanatçısıdır.

*Carcano: italyan ordusunun, iki büyük savaşta da kullandığı sürgülü tüfek. 6.5x52mm'lik mermi kullanır, 780mm uzunluğunda bir namluya sahiptir (tabii bu karabina versiyonlarında daha kısadır) ve 6 mermilik şarjörle beslenir. Tüm italyan ordusu ve sömürgelerinde kullanılmış sevilmiş bir silahtır. Öyle ki, italyan polis teşkilatı bu tüfeği ilk hizmete girme tarihinden tam 89 yıl sonra bırakmıştır. 1892 den 1945 yılına kadar da italyan ordusu tarafından kullanılmıştır. zaten sonrasında italyan ordusu, Amerikan m1 garand tüfeğinin lisansını alarak üretmeye ve kullanmaya başlamıştır.

*El-Kaide: El Kaide, 1988 yılında, Usame Bin Ladin tarafından Sovyet birlikleri ile savaşmak amacıyla, soğuk savaş döneminde S.S.C.B'nin Afganistan'ı işgal edebileceği öngörüsü üzerine Amerikan destekli ve CIA Operation Cyclone programı adında bir çalışma sonucu kurulmuştur.

*Hulk: 1960'larda çikan bu kahraman, o zamanlarda dünyada moda olan "atomik tehdit" olgusuna duyulan bir tepkinin doğal sonucudur... fantastik dörtlü kadar olmasa da, çok popüler olmuştur.

*Gambit: Satrançta, bir piyonu ya da başka bir taşı feda ederek üstün bir pozisyon kazanmaya dayalı açılış.

Bölümü beğendiniz mi?
Leverage Leverage 4. Sezon 10. Bölüm
Leverage
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.