Legacies 1. Sezon 14. Bölüm dizisinin bölümlerini türkçe dublaj izle, Legacies 1. Sezon 14. Bölüm yabancı dizi türkçe dublaj seyret, Legacies 1. Sezon 14. Bölüm mobil türkçe dublaj yabancı dizi bölümleri izle

Legacies 1. Sezon 14. Bölüm

Let's Just Finish the Dance
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Sadece Türkçe dublaj eklenmiştir, altyazı çıktığında Türkçe altyazılı eklenecektir.

Bölümü beğendiniz mi?
Legacies Legacies 1. Sezon 14. Bölüm
Legacies
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.