Detaylı Filtreleme
Gündemdeki Kore Dizileri

Kore dizileri

(IMDb: 9.8)
Dizi, yıllar sonra Samaldri kasabasında bir araya gelen Jo Yong Pil ve Jo Sam Dal'ın iç ısıtan hikyesini konu alıyor. Ji Chang Wook dizide, sakinlerini korumak için tüm hayatı boyunca Jeju Adası'ndaki memleketine sadakatle bağlı kalmış bir adam olan Jo Yong Pil'i canlandırıyor. Annesini genç yaşta yanlış bir hava durumu raporu nedeniyle kaybettikten sonra bir hava tahmincisi olmaya ve böylelikle memleketinin büyüklerini korumaya karar verir. Shin Hye Sun dizide Seul'de adını Jo Eun Hye olarak değiştiren Jo Sam Dal karakterini canlandırıyor. Yıllarca moda fotoğrafçılığı endüstrisinde asistan olarak çalıştıktan sonra sonunda başarılı olur ve zirveye ulaşır. Ancak inşa etmek için çalıştığı her şey göz açıp kapayıncaya kadar yok olduğunda insanların onu hala Eun Hye değil, Sam Dal olarak tanıdığı Samdalri'ye geri döner. Gençken Jo Yong Pil ile yaşadığı kasaba Samdalri'ye döndüğünde uzun süredir sakladığı sevgi ve özlemi ortaya çıkar.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ji Chang-wook, Shin Hye-sun, Yu Oh-seong, Kim Mi-kyeong, Seo Hyeon-cheol
Tür : Dram
(IMDb: 9.5)
Kamera arkası vlog'u olarak başlayan GOING SEVENTEEN, 2019'un ortalarından bu yana epey yol kat ederek temalı bölümleri olan bir reality şov haline geldi. SEVENTEEN üyeleri her hafta oyunlar oynuyor ya da çeşitli etkinliklere katılıyorlar.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Choi Seung-cheol, Yoon Jeong-han, Joshua Hong, Jeon Won-woo, Wen Junhui
Tür : Gerçeklik, Komedi, Talk
(IMDb: 9.5)
Dizi, her yerde düşmanı olan chaebol varisi Do Do Hee ve bir gecede güçlerini kaybeden iblis Gu Won hakkında romantik bir dramadır.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim You-jung, Song Kang, Lee Sang-yi, Kim Hae-sook, Jo Hye-joo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
(IMDb: 9.4)
Yürümeden önce yüzebilen bir çocuk olan Bongseok ve korkunç bir araba kazasından yara almadan kurtulan Huisoo, aynı okulda bir araya gelir. Birbirlerine güvendikten sonra hızla yakınlaşırlar ve kısa süre sonra dünyada onlar gibi olağanüstü yeteneklere sahip daha fazla insan olduğunu keşfederler. Hayat, gençler için nispeten tasasız görünürken, Frank adlı gizemli bir teslimat şoförünün, Seul'de güçleri olan insanları öldürmeye başladığı ortaya çıkar. Tehlike giderek yaklaşırken, Frank çocukların sırlarını açığa çıkarmadan önce onu kimse durdurabilecek midir?)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ryu Seung-ryong, Han Hyo-joo, Zo In-sung, Lee Jung-ha, Go Youn-jung
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
(IMDb: 9.2)
1988 Yılında Güney Kore'nin Seul bölgesinde aynı mahallede yaşayan beş ailenin başından geçenleri konu ediniyor.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lee Hye-ri, Ryu Jun-yeol, Ko Kyoung-pyo, Lee Dong-hwi, Bo-Gum Park
Tür : Aile, Komedi
Beş erkek Trans-Sibirya Demiryolu trenini Rusya'yı dolaşmak için kullanıyor. Li Seon Gyun, Kim Nam Gil, Li Sang Yeob, Ko Gyu Pil ve Kim Min Sik de yakın arkadaş olan beş oyuncu. Bu yolculuk nasıl bitecek? Seyahatleri herhangi bir sorun olmadan sorunsuz gidecek mi? Bu 5 adam seyahat etmenin gerçek anlamını keşfederken bu adamlarla sizde güzel yolculuğa çıkın.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim Nam-gil, Lee Sun-kyun, Lee Sang-yeob, Go Gyu-pil, Min-sik Kim
Tür : Komedi, Macera
(IMDb: 9.1)
Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının (IU) onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Sun-kyun, IU, Lee Ji-ah, Song Sae-byuk, Na Moon-hee
Tür : Dram
(IMDb: 9.1)
Heo Yool annesi Ko Sung-Hee tarafından istismara uğramaktadır. Ama insanlara iyiymiş, sorun yokmuş gibi rol yapmaktadır. Lee Bo-Young ise Heo Yool'un okulunda geçici öğretmen olarak görev yapmaktadır. Her şeyin farkına varır ve onu evlat edinmeye karar verir.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Bo-young, Heo Yool, Ko Sung-hee, Son Suk-ku, Lee Jae-yoon
Tür : Dram
(IMDb: 9.0)
Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ji Chang-wook, Wi Ha-jun, Lim Se-mi, BIBI, Kyul Hwi
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
(IMDb: 8.9)
Baş rolde ana figür olarak Lee Bang Won ile 6 kişinin hırslarının ve başarı hikâyelerinin anlatıldığı bir dizidir. Lee Bang Won, Joseon Hanedanlığı'nın üçüncü kralı rolündedir. Babası Kral Taejo, Joseon Hanedanlığının kurulmasını sağlar.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Yoo Ah-in, Kim Myung-min, Shin Se-kyung, Byun Yo-han, Yoon Kyun-sang
Tür : Dram, Tarih

Kore dizileri hakkında

Romantik Kore dizileri izle, en güncel ve beğenilen Kore dizilerini sizler için hazırladık. İzlediğiniz kore dizilerine yorum yaparak sitemize katkıda bulunup fikirlerinizi yazabilirsiniz. Kore dizilerinde izlediğiniz bölümlerin altına yorum yaparken bölüm kesintiye uğramadan kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
Drama türündeki Kore dizilerini orijinal dilinde türkçe altyazılı olarak mobil kullanıcılar rahatlıkla dizi izleyebilir.

Reklamı Kapat