Justice Served 1. Sezon 2. Bölüm full hd dizisi izle, Justice Served 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Justice Served 1. Sezon 2. Bölüm

Episode 2
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Justice Served Justice Served 1. Sezon 2. Bölüm
Justice Served
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 2. Bölüm
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • mckenanKayıtlı Üye

    RSA, 70 li yillarda cehennem gibi bir ülkeydi..önce portekizin, sonra hollandanin, daha da sonra ingiliz kolonisi oldular..ayrica savasan yerli kabileler, yetmezmis gibi orada dogmus beyaz yerliler (boerler) vardi…hic bir grup bir digeri ile müttefik degildi…1hafta kaldik, hicbir denizcimiz ikinci gün karaya cikmadi…resmi kontak harici hep gemide kaldik, insan olanin icini acitiyordu…..dönüs yolunda madagaskara ugrayip gemicilerin kurtlarini dökmelerini sagladik..madagaskarlilar ilk defa bir Türk savas gemisi görüyorlardi…. hatira iste…..!


    0

    0
    Cevap yazmak için üye ol.