Knuckle Girl

ナックルガール
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
5.2
Knuckle Girl
Türkçe Altyazılı
Kayıp küçük kız kardeşi Yuzuki'nin (Kotona Minami) bir olaya karıştığını keşfettikten sonra kuralsız bir ölüm maçına katılarak gizemli bir organizasyonla yüzleşen Ran'ın (Ayaka Miyoshi) hikayesini konu alan, Koreli yaratıcılar tarafından hazırlanan, Japon oyuncu kadrosunun yer aldığı aksiyon dolu bir film. Her köşede tehlike varken Ran, boks eldivenlerini muştalarla değiştirmek zorunda kalır. Kardeşini kurtarabilecek mi?
Yapım Yılı
2023
Orjinal Adı
ナックルガール
Oyuncular
Ayaka Miyoshi
Ayaka Miyoshi
Ran Tachibana
Hideaki Ito
Hideaki Ito
Haruki Nikaido
Yosuke Kubozuka
Yosuke Kubozuka
Seiichiro Shiraishi
Goki Maeda
Goki Maeda
Kamiya
Kanata Hosoda
Kanata Hosoda
Naruse
Kotona Minami
Kotona Minami
Tachibana Yuzuki
Satoshi Jinbo
Satoshi Jinbo
Oishi Yoshiyuki
Ruka Matsuda
Ruka Matsuda
Handa Kanako
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Selinyos, 23 saat önce
bu ilk ciktiginda izlemek istemiyordum doğru zamanı bekliyordum cünkü bu bir devrin sonuydu. sanırım Chandler a veda etmek icin burdayım. doğru zaman geldi... huzur icinde uyu <3
oztmz, 1 gün önce
Romantik film sevmem ama nerdeyse hiç ilerletmeden izledim gerçekten güzeldi. Mutlu bitmesine de sevindim.
Ayşegül Yılmaz, 1 gün önce
Ma dong-seok olduğu için tereddüte gerek yok direkt izleyin
Gamze, 1 gün önce
Aşırı iyi değildi ama çekimleri ve oyunculukları güzeldi keşke Yohanı biraz daha fazla görseydik saçları da ayrı bir hava katmış sonu tahmin ettiğim gibi bitti genelde de bu türlerin sonu böyle bitiyor
loveyanihadayeong, 2 gün önce
Film güzeldi, gerilimi iyi vermişler ama benim kafamın karıştığı bir iki şey vardı. Büyükanne Wang'ın sonunda hikayesini gösterdikleri, ölüp göl hayaletine dönüşen çocuğu, arada sırada kadının karşısına çıkan kaküllü kız mıydı? Eğer oysa neden filmin başında kadını başına gelecekler konusunda uyarıp oradan gitmesini istedi? Eğer değilse derdi neydi? Köylü kadınla adamı daha ön planda görmek isterdim, silik kalmışlar ama etkin bir rolleri olmalıydı. Büyükannenin ölen kızı neden öldüğü halinden daha büyük bir hayaletti ve neden kadınları öldürüyordu? Belki kaçırdığım ayrıntılar vardır, bilemedim.
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

Reklamı Kapat