Butcher’s Crossing

Butcher's Crossing
×
Listelerim (0)
  • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
5.7
Butcher’s Crossing
Türkçe Altyazılı
Genç Will Andrews, akademik kariyerini geride bırakıp Harvard'ı terk etmeye ve doğanın çağrısına uymaya karar verir. Bu yüzden yeni hayatına başlamak ve kendini bulmak için batıya taşınır. Yolculuğu sırasında sakin Butcher's Crossing kasabasından geçerken vahşi bir bufalo sürüsü avlayan yerel Miller ile tanışır. Birlikte her şeye rağmen ava çıkmaya karar verirler ancak kısa bir süre sonra ikisinin asıl planı ortaya çıkar. Çünkü av ne kadar uzun sürerse bedeniniz ve zihniniz o kadar çok teste tabi tutulur.
Yapım Yılı
2023
Orjinal Adı
Butcher's Crossing
Oyuncular
Nicolas Cage
Nicolas Cage
Miller
Fred Hechinger
Fred Hechinger
Will Andrews
Jeremy Bobb
Jeremy Bobb
Fred Schneider
Paul Raci
Paul Raci
McDonald
Xander Berkeley
Xander Berkeley
Charlie Hoge
Rachel Keller
Rachel Keller
Francine
Amber Rose Mason
Amber Rose Mason
Wagon Woman
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Selinyos, 24 saat önce
bu ilk ciktiginda izlemek istemiyordum doğru zamanı bekliyordum cünkü bu bir devrin sonuydu. sanırım Chandler a veda etmek icin burdayım. doğru zaman geldi... huzur icinde uyu <3
oztmz, 1 gün önce
Romantik film sevmem ama nerdeyse hiç ilerletmeden izledim gerçekten güzeldi. Mutlu bitmesine de sevindim.
Ayşegül Yılmaz, 1 gün önce
Ma dong-seok olduğu için tereddüte gerek yok direkt izleyin
Gamze, 1 gün önce
Aşırı iyi değildi ama çekimleri ve oyunculukları güzeldi keşke Yohanı biraz daha fazla görseydik saçları da ayrı bir hava katmış sonu tahmin ettiğim gibi bitti genelde de bu türlerin sonu böyle bitiyor
loveyanihadayeong, 2 gün önce
Film güzeldi, gerilimi iyi vermişler ama benim kafamın karıştığı bir iki şey vardı. Büyükanne Wang'ın sonunda hikayesini gösterdikleri, ölüp göl hayaletine dönüşen çocuğu, arada sırada kadının karşısına çıkan kaküllü kız mıydı? Eğer oysa neden filmin başında kadını başına gelecekler konusunda uyarıp oradan gitmesini istedi? Eğer değilse derdi neydi? Köylü kadınla adamı daha ön planda görmek isterdim, silik kalmışlar ama etkin bir rolleri olmalıydı. Büyükannenin ölen kızı neden öldüğü halinden daha büyük bir hayaletti ve neden kadınları öldürüyordu? Belki kaçırdığım ayrıntılar vardır, bilemedim.
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
Reklamı Kapat