Happiness 1. Sezon 4. Bölüm kore dizisi izle, Happiness 1. Sezon 4. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Happiness 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Happiness 1. Sezon 4. Bölüm

The Spread
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
Happiness Happiness 1. Sezon 4. Bölüm
Happiness
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 4. Bölüm
Yorumlar 29 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • ahlahanimKayıtlı Üye

    İçimde Yi Hyun’un arkadaşı olan polis ölecekmiş gibi bir his var ama haydi hayırlısı. Şu küçük kız da sanki biraz başlarına dert olacak gibi.
    Heyecan yükseliyor 🤭🤫


    86

    2