Girls 1. Sezon 1. Bölüm full hd izle, Girls 1. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Girls 1. Sezon 1. Bölüm

Pilot
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. * Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • elffMisafir

  yıllar sonra kendimi yine bu dizide buldum. kendi kendime keşfedip ilk sezonunda beri takip edip her sene bölüm bekledim. bu diziyle beraber ben de büyüdüm. ilk izlerken anormal gelen şeyler şimdi normalleşmeye başladı.
  kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. aşırı popüler değil belki
  -iyi ki değil- ama olağan bir şekilde başlayıp olağan şekilde biten izlerken her karaktere ayrı empati kurdurabilen bir dizi.
  teşekkürler lena dunham
  3  0
  Cevap yazmak için üye ol.