Ghost 1. Sezon 1. Bölüm kore dizisi izle, Ghost 1. Sezon 1. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Ghost 1. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Ghost 1. Sezon 1. Bölüm

Episode 1
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Malign virüsü: Tıp alanında ve bilgisayar virüslerinde adı geçen, hızlı yayılan bir virüs türü.

*JumboTron: Sony tarafından üretilen büyük çaplı ekran. genelde stadyumlar ve konser alanları için tasarlanmıştır.
Sony tarafından üretilmesine rağmen, zamanla halk dilinde bu isimle kullanılmaya başlanmıştır.

*İntranet: Sadece belirli bir kuruluş içindeki bilgisayarları, yerel ağları (LAN) ve geniş alan ağlarını (WAN) birbirine bağlayan, çoğunlukla TCP/IP tabanlı bir ağdır.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.