The Starling

The Starling
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
The Starling
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.2
Yaşadığı kaybın ardından hayata yeniden tutunmaya çalışan bir kadın, bahçesini ele geçiren inatçı bir kuşla ve kendini toparlamakta zorlanan kocasıyla uğraşır.
Oyuncular: Melissa McCarthy, Chris O'Dowd, Kevin Kline, Timothy Olyphant, Daveed Diggs
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
TATAWA, 3 saat önce
bir korku filmleri profesörü olarak söylüyorum, cidden berbat bir film. imdb'de üç buçuk alan bmovie'lerden herhangi biri bile bu filmden iyidir. sakın izlemeyin.
zeliis, 2 gün önce
Her şeye rağmen izlenilebilir.
zeliis, 2 gün önce
Çok ustaca olmasa da genel değerlendirmemi yapayım. Kostümler, dekorlar ve mekanlar o kadar güzeldi ki sadece onun için bile izlenebilir(benim amacım oydu). Keira'nın oyunculuğu ve kendisi de filmi izlenilebilir hale getiren etkenlerden. Biraz da yavaş ilerliyor ve işlerin kızıştığı bir sahne de yok sayılır. Düşesin çırpınışları, umutları, çocukları için kendinden vazgeçmesi, mücadelesi, aşkı arayışı empati yapılırsa hüzün vericiydi. Aile yapısı desen nereden tutsan elinde kalır bir şekilde yansıtılmış, hatta bazı yerlerde rahatsız edici, üzücü ve kin besleyecek sahneler vardı. Müstehcen olaylar görmekten gına geldiği anlarda olmadı değil. Düşesin tüm olanlara rağmen sakin ve sabırlı kalması gerçekçilik mi çaresizlik mi benim için muamma. Erkek egemenliğinin hat safhalarda olduğu ve kadının obje olarak görüldüğü tüm film boyunca üzücüydü. Sonunda, filmi basitleştirecek olsa bile klasikleşmiş bir mutlu son görmeyi isterdim.
rbiabee, 2 gün önce
asla abartildigi gibi bi film değil arkadaşlar.bosu boşuna zaman kaybı cidden
deepbrain, 1 hafta önce
cocuk dizisine benziyor izlemek istemiyorum
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.