The Starling

The Starling
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
11 ay önce eklendi
The Starling
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.3
Lily'nin (Melissa McCarthy) bebeğini kaybettikten sonra acılarını farklı şekilde yaşayan kocası ile yolları ayrılır. Lily yalnız kaldığı evinde acısının üstesinden gelmeye çalışıyordur. Bu sırada evin bahçesine bir sığırcık kuşu yuva yapar. Kuşu evden çıkarmaya çalışan Lily bu süreçte hayatı, yaşama isteğini ve aşkı yeniden keşfeder.
Oyuncular: Melissa McCarthy, Chris O'Dowd, Kevin Kline, Timothy Olyphant, Daveed Diggs
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Klaus River, 7 saat önce

Spoiler içeren alan

lumos /*
Deunde, 1 gün önce
Herkesin kendi düşüncesi tabii ama begenmemelerini anlamıyorum. Bence çok iyi film. Zaten part2 diyo. İlk filmle bu yerde bağlanır diye düşünüyorum. Biraz konu bütünlüğü olmamış gibi onun dışında izlenir begendimmm
Leah, 1 gün önce
Harika bir yorum
baymannet, 1 gün önce
demek ki tanrı mükemmel değilmiş, mükemmel yaratamıyormuş ya da tanrının mükemmelikle ilgili bi derdi yokmuş. belki de her şeyi biz UYDURUYORUZ.
baymannet, 2 gün önce
ülee hakkatende çok güzel bi film olmuş. Vatikana rağmen böyle bi film çekmek. demokrasi böyle bişey işte. yani bizden çok uzak.
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?