The Princess

The Princess
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
The Princess
Türkçe Altyazılı
IMDb: 4.8
Büyülü bir şatoda yaşayan bir prenses, babası tarafından acımasız bir sosyopatla nişanlandırılır. Ancak tüm prenses normlarıyla yüzleşerek istemediği bir evliliği gerçekleştirmeyi kabul etmez. Nişanlısıyla evlenmeyi reddedince, kaçırılır ve babasının şatosunun uzak bir kulesine kapatılır. Babasının tahtını gasp etmekten asla vazgeçmeyen, kinci ve hor görülen bir talibiyle karşılaştıktan sonra prenses, onunla birlikte kendisini, ailesini ve krallığı kurtarmak için harekete geçer.
Oyuncular: Joey King, Dominic Cooper, Olga Kurylenko, Veronica Ngo, Alex Reid
Yapım Yılı: 2022
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
daddy issues, 7 saat önce
şok üstüne şok oldum abi bu ne
daddy issues, 7 saat önce
başroldeki kadın yerine başkasını kpysalardı daha çok izlenirdi
daddy issues, 7 saat önce
emma'ya çok sinir oldum hep gülüyor amk neyse enfj'ler böyle ama liderlik ruhu çok iyiydi ölen dosta üzüldüm izlenirdi ama iblisler çok acayipti
Jane Ruby, 7 saat önce
Gerçekten birbirlerini sevdiklerini düşünmüyorum. filmi 3 saat yapmaları da saçmaydı, gereksiz detaylar vardı. warmest derken cinsel anlamda kullanıldığını düşünüyorum bu yüzden pek olmamış zaman kaybı demek istemezdim ama öyle
Jane Ruby, 7 saat önce
jennie'ye tekrardan aşık oldum
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?