The Outpost türkçe altyazılı yabancı film izle, Mobil The Outpost orjinal dilinde yabancı netflix film seyret

The Outpost

The Outpost
Hata Bildir ×
Size geri dönüş yapmamız için lütfen mail adresinizi doğru yazın.

Film Bilgileri
3 ay önce Yayınlandı.
The Outpost
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.7
The Outpost, Sürekli Özgürlük Harekatı sırasında Afganistan’da yaklaşık 400 direnişçiye karşı savaşan 53 Amerikan askerinin gerçek hikayesini anlatıyor. Aslen yerel halk ile toplumsal kalkınma projeleri gerçekleştirmesi gereken Keating Muharebe Karakolu sürekli Taliban tarafından saldırıya uğruyor. Pakistan sınırının yalnızca 22 kilometre uzağında bulunan askeri üste konuşlanan askerler sürekli tehlike altında bulunuyor. Üssün kapatılmasına karar verildiğinde Taliban bunu öğrendi ve bu konuda son bir söz söylemeye karar veriyor.
Oyuncular: Scott Eastwood, Caleb Landry Jones, Orlando Bloom, Ernest Cavazos, Taylor John Smith
Yapım Yılı: 2020
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
Son Yorumlar
Birisi, 7 saat önce
Rezalet. 2 saatini boşa harcamaya değmez. Şöyle anlatayım..Gelişigüzel cümleler kursam bundan daha iyi senaryo çıkar.
Lilith, 10 saat önce
mukemmeldi....`
salih, 1 gün önce
Ya bu şaka olmalı belgesel mangal kültürü üzerine ve 2 saatlik belgeselde tüm ülkeler avar hatta sınırda yaşayan mülteci suriyeli'lerin dönerleri bile var, ama Türkler yok kıl alır gibi değil. Böyle bir saçmalık olamaz abi olamaz yani. Burda da mı ırkcılık yiyoruz buı nedir Allah aşkına ya.
Emre, 3 gün önce
Açıkcası Netflix'ten bu kadar kaliteli bir yapım beklemiyordum. O yüzden önyargıyla başladım fakat film önyargılarımı teker teker yıktı. Son birkaç haftadır seyrettiğim en iyi şeydi. Tek bir replik bile boşa harcanmamış. Her eylem, söylem ve bakış filmin başından sonuna kadar uyum halinde tek bir metine işaret ediyor. En az iki defa izlemenizi öneriyorum.
Kez, 4 gün önce
Sıkıldım tam anlayamadım atlaya atlaya da bitiremedim. Böyle 45 dakikalık bir dizi bölümünde anlatılabilecek hikayeleri 1,5 saatlik film yapmaya kalkınca boş uzun diyalog ve sahnelerle uykunuzu getirmekten başka bir işe yaramıyor en azından bende öyle oldu.