Sweet Girl

Tatlı Kız
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
12 ay önce eklendi
Sweet Girl
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.5
Yıkılmış bir adam (Jason Momoa), eşinin ölümünden sorumlu olan insanları adalet önüne çıkarmaya yemin eder, ancak bu süreçte ailesinden geriye kalan son kişi olan kızını (Isabela Merced) da korumak zorundadır.
Oyuncular: Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Adria Arjona
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Klaus River, 5 saat önce

Spoiler içeren alan

lumos /*
baymannet, 2 gün önce
ülee hakkatende çok güzel bi film olmuş. Vatikana rağmen böyle bi film çekmek. demokrasi böyle bişey işte. yani bizden çok uzak.
_Sono_, 2 gün önce

Spoiler içeren alan

KiYong için izledim fena film değildi çerezlik izlenesi ama çoğunluk sonunu anlamamış sanırım. Hemşire kız hem tombik olan Hyuk ile hem de zayıf olan Hyuk ile hastanede tanışıyor. Biri ayağını kırdığı diğeri sarılık geçirdiği için hastaneye düşüyor. Yani tombik olan zayıflamıyor. Bize zayıflamış gibi gösteriyorlar ama sonunda anlıyoruz ki değilmiş. Sevgilisi olan Hyuk ile ayrılırken tombik olan Hyuk'a sığınıyor kızcağız. Aldatma varsa iki taraflı da var diyebiliriz.
silaebrudal, 2 gün önce
Oha cidden lkjhgghjkl
silaebrudal, 2 gün önce
bu tarz kore yapım zombi/vampir fark etmez film/dizi öneriniz var mığğğğ
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?