Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.7
Film, babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen Shang-Chi’nin hikayesini konu ediyor. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir büyücüdür. Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang-Chi aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir...
Oyuncular: Simu Liu, Tony Leung Chiu-wai, Awkwafina, Meng'er Zhang, Fala Chen
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Doğukan Kılıç, 5 saat önce
Yine çok yorum yapamayacağım, çünkü eskiden izledim ve pek hatırlamıyorum ama ben duygusuz bi insan olmama rağmen bu filmde en azından gözlerim dolmuştu. Bunu başardı bu film, tebrik ediyorum.9/10İzleyin.
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Çok önceden izledim, o yüzden pek hatırlamıyorum ama izlemenizi öneririm, güzel bi filmdi.7.2/10Normalde 7.5 derdim ama 0.3 puanı da J.K Simmons'dan dolayı kırdım. Adamı görünce aklıma Oz'daki karakteri geliyor xd ama tabi bu aslında adamın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösterir. J.K'nin oyunculuğu bile tek başına bu puanı vermeye yeter.
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Daha önceden izledim ve çok da detaylı hatırlamıyorum, detay arıyorsanız bi çok incelemesi var.Şiddetle izlemenizi tavsiye etmem ama izleyin.6.5/10
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Pek bi yorum yapmak istemiyorum, çünkü zaten bu filmin çok daha detaylı spoilersız incelemeleri var YT'de vs.8.5/10İzleyin.Neden daha yüksek bi puan vermedim diye sorarsanız, neden vereyim? Çok ama çok daha iyi filmler var ama tabi kendi kategorisi içinde en iyisi mi bilmem ama bence en iyilerinden biri. Güzel, keyifli film.
irmakies, 2 gün önce
harika bir filmdi 👏👏👏
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.