Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Prisoners of the Ghostland
Türkçe Altyazılı
IMDb: 4.2
Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir kızı kurtarmaya çalışan bir suçlunun hikayesini konu ediyor. Kötü nam salmış bir suçlu olan Hero, doğaüstü bir evrene kaçırılan bir kızı kurtarmakla görevlendirilir. Kızın peşine düşen Hero, bunun için karanlık güçlerle zorlu bir mücadeleye girişir.
Oyuncular: Nicolas Cage, Sofia Boutella, Bill Moseley, Nick Cassavetes, Tak Sakaguchi
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Yine çok yorum yapamayacağım, çünkü eskiden izledim ve pek hatırlamıyorum ama ben duygusuz bi insan olmama rağmen bu filmde en azından gözlerim dolmuştu. Bunu başardı bu film, tebrik ediyorum.9/10İzleyin.
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Çok önceden izledim, o yüzden pek hatırlamıyorum ama izlemenizi öneririm, güzel bi filmdi.7.2/10Normalde 7.5 derdim ama 0.3 puanı da J.K Simmons'dan dolayı kırdım. Adamı görünce aklıma Oz'daki karakteri geliyor xd ama tabi bu aslında adamın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösterir. J.K'nin oyunculuğu bile tek başına bu puanı vermeye yeter.
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Daha önceden izledim ve çok da detaylı hatırlamıyorum, detay arıyorsanız bi çok incelemesi var.Şiddetle izlemenizi tavsiye etmem ama izleyin.6.5/10
Doğukan Kılıç, 6 saat önce
Pek bi yorum yapmak istemiyorum, çünkü zaten bu filmin çok daha detaylı spoilersız incelemeleri var YT'de vs.8.5/10İzleyin.Neden daha yüksek bi puan vermedim diye sorarsanız, neden vereyim? Çok ama çok daha iyi filmler var ama tabi kendi kategorisi içinde en iyisi mi bilmem ama bence en iyilerinden biri. Güzel, keyifli film.
irmakies, 2 gün önce
harika bir filmdi 👏👏👏
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.