Infinite

Infinite
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Infinite
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.8
Evan Michaels, çok gerçekçi rüyalardan müzdarip bir adamdır. Geçmişteki iki yaşantısından anılarını rüyalarında gören Evan, günün birinde Cognomina isimli gizli bir örgütü keşfeder. Cognomina örgütü yüzyıllardır varlığını sürdüren çok gizli bir örgüttür ve yıllar boyunca reenkarne olarak dünyaya gelen kadın ve erkeklerden oluşmaktadır. Bu örgütün üyeleri zamanın değişimleri konusunda ajan olarak çalışmaktadır. Fakat çok güçlü bir düşman zamanın hassas dengelerini tehdit etmektedir. Dünyanın kaderini değiştirecek isim ise sayılamayacak kadar fazla hayat yaşayan ancak bunların birer rüya olduğunu zannettiği için şizofrenik hale gelen bir adam olacaktır.
Oyuncular: Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Dylan O'Brien, Rupert Friend, Sophie Cookson
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Zeynep Demirkıran, 15 saat önce
Steven'ın fanny ile olabileceğini düşünmüştüm. Bence öyle daha güzel olabilirdi. Fannye bayıldım ve steven'ın masumluğu tatlıydı. Fannyin gazına gelen steven'ın çimlere pat diye düşmesi komikti ve fannyin çimlerde yuvarlanırken girdiği aksiyon tribi ahaha
mrvnl9, 24 saat önce

Spoiler içeren alan

Filme başlarken ağlıyacağımı bir hissettim. Mafetti beni. Nereden izledim bilmiyorum. Dizigom mafettin beni ya. Sırt sırta verdikleri andan itibaren gözyaşlarımı durduramadım.
yksmagduru, 3 gün önce
iki senedir part2yi bekleyen masum bne
Medgic, 4 gün önce
SUPER. Gizem, gerılım. Ben begenerek ızledım
#pyeongsaeng#, 5 gün önce
CİDDDEN TEK KELİME İLE MÜKEMMMELDİİİbayıldım ayrıca sonu da çok tatlıymış ya sevindim sonuna ayrıntılı düşünülmüş bir senaryoydu
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.