I’m Thinking of Ending Things türkçe altyazılı yabancı film izle, Mobil I’m Thinking of Ending Things orjinal dilinde yabancı netflix film seyret

I’m Thinking of Ending Things

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum
Hata Bildir ×
Size geri dönüş yapmamız için lütfen mail adresinizi doğru yazın.

Film Bilgileri
3 hafta önce Yayınlandı.
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum
Türkçe Altyazılı
IMDb: 8.4
Iain Reid’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan filmde, Cindy’nin yeni erkek arkadaşı Jake’e dair bazı şüpheleri vardır. Bir gün Jake, Cindy’i ücra bir çiftlikte yaşayan anne babası ile tanıştırmak ister ve tipinin bastırdığı bir havada ikisi beraber yola çıkarlar. Fakat hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Oyuncular: Jessie Buckley, Jesse Plemons, Toni Collette, David Thewlis, Guy Boyd
Yapım Yılı: 2020
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4 Yorum
 • ElifMisafir

  Hayatımda izledigim en saçma sapan filmdi hiçbir şey anlamadım eglenemedim veya bir mesaj vermedi neydi yani şimdi bu 2 saatimi geri verin dediğim filmdi
  3  0
  • EmreMisafir

   Spoiler içeren alan

   Hiçbirşey anlamadıysan yardımcı olmaya çalışayım. Hayatı boyunca hiç takdir edilmemiş, sevilmemiş bir adamın yaşamının son anlarıyla mücadelesini ve intiharını adamın gözünden anlatan bir film.   0   2
 • EmreMisafir

  Açıkcası Netflix’ten bu kadar kaliteli bir yapım beklemiyordum. O yüzden önyargıyla başladım fakat film önyargılarımı teker teker yıktı. Son birkaç haftadır seyrettiğim en iyi şeydi. Tek bir replik bile boşa harcanmamış. Her eylem, söylem ve bakış filmin başından sonuna kadar uyum halinde tek bir metine işaret ediyor.

  En az iki defa izlemenizi öneriyorum.
  0  2
 • BirisiMisafir

  Rezalet. 2 saatini boşa harcamaya değmez.
  Şöyle anlatayım..Gelişigüzel cümleler kursam bundan daha iyi senaryo çıkar.
  0  0
Son Yorumlar
Birisi, 8 saat önce
Rezalet. 2 saatini boşa harcamaya değmez. Şöyle anlatayım..Gelişigüzel cümleler kursam bundan daha iyi senaryo çıkar.
Lilith, 11 saat önce
mukemmeldi....`
salih, 1 gün önce
Ya bu şaka olmalı belgesel mangal kültürü üzerine ve 2 saatlik belgeselde tüm ülkeler avar hatta sınırda yaşayan mülteci suriyeli'lerin dönerleri bile var, ama Türkler yok kıl alır gibi değil. Böyle bir saçmalık olamaz abi olamaz yani. Burda da mı ırkcılık yiyoruz buı nedir Allah aşkına ya.
Emre, 3 gün önce
Açıkcası Netflix'ten bu kadar kaliteli bir yapım beklemiyordum. O yüzden önyargıyla başladım fakat film önyargılarımı teker teker yıktı. Son birkaç haftadır seyrettiğim en iyi şeydi. Tek bir replik bile boşa harcanmamış. Her eylem, söylem ve bakış filmin başından sonuna kadar uyum halinde tek bir metine işaret ediyor. En az iki defa izlemenizi öneriyorum.
Kez, 4 gün önce
Sıkıldım tam anlayamadım atlaya atlaya da bitiremedim. Böyle 45 dakikalık bir dizi bölümünde anlatılabilecek hikayeleri 1,5 saatlik film yapmaya kalkınca boş uzun diyalog ve sahnelerle uykunuzu getirmekten başka bir işe yaramıyor en azından bende öyle oldu.