Freaks: You’re One of Us türkçe altyazılı yabancı film izle, Mobil Freaks: You’re One of Us orjinal dilinde yabancı netflix film seyret

Freaks: You’re One of Us

Anormal Kahramanlar
Hata Bildir ×
Size geri dönüş yapmamız için lütfen mail adresinizi doğru yazın.

Film Bilgileri
3 hafta önce Yayınlandı.
Anormal Kahramanlar
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.3
Silik bir aşçı, gizemli bir serseriden hem süper güçleri olduğunu hem de kendine benzer insanlar bulunduğunu öğrenir ve geniş çaplı, adi bir komployu ortaya çıkarır.
Oyuncular: Cornelia Gröschel, Tim Oliver Schultz, Wotan Wilke Möhring, Nina Kunzendorf, Frederic Linkemann
Yapım Yılı: 2020
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Birisi, 7 saat önce
Rezalet. 2 saatini boşa harcamaya değmez. Şöyle anlatayım..Gelişigüzel cümleler kursam bundan daha iyi senaryo çıkar.
Lilith, 10 saat önce
mukemmeldi....`
salih, 1 gün önce
Ya bu şaka olmalı belgesel mangal kültürü üzerine ve 2 saatlik belgeselde tüm ülkeler avar hatta sınırda yaşayan mülteci suriyeli'lerin dönerleri bile var, ama Türkler yok kıl alır gibi değil. Böyle bir saçmalık olamaz abi olamaz yani. Burda da mı ırkcılık yiyoruz buı nedir Allah aşkına ya.
Emre, 3 gün önce
Açıkcası Netflix'ten bu kadar kaliteli bir yapım beklemiyordum. O yüzden önyargıyla başladım fakat film önyargılarımı teker teker yıktı. Son birkaç haftadır seyrettiğim en iyi şeydi. Tek bir replik bile boşa harcanmamış. Her eylem, söylem ve bakış filmin başından sonuna kadar uyum halinde tek bir metine işaret ediyor. En az iki defa izlemenizi öneriyorum.
Kez, 4 gün önce
Sıkıldım tam anlayamadım atlaya atlaya da bitiremedim. Böyle 45 dakikalık bir dizi bölümünde anlatılabilecek hikayeleri 1,5 saatlik film yapmaya kalkınca boş uzun diyalog ve sahnelerle uykunuzu getirmekten başka bir işe yaramıyor en azından bende öyle oldu.