Breaking Boundaries: The Science of Our Planet

Gezegenimizin Kritik Eşikleri
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Breaking Boundaries: The Science of Our Planet
Türkçe Altyazılı
David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, Dünya'nın biyolojik çeşitliliğinin nasıl çöktüğünü ve bu krizin çok geç olmadan nasıl atlatılabileceğini anlatıyor.
Oyuncular: Johan Rockström, David Attenborough
Yapım Yılı: 2021
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
Zeynep Demirkıran, 16 saat önce
Steven'ın fanny ile olabileceğini düşünmüştüm. Bence öyle daha güzel olabilirdi. Fannye bayıldım ve steven'ın masumluğu tatlıydı. Fannyin gazına gelen steven'ın çimlere pat diye düşmesi komikti ve fannyin çimlerde yuvarlanırken girdiği aksiyon tribi ahaha
mrvnl9, 1 gün önce

Spoiler içeren alan

Filme başlarken ağlıyacağımı bir hissettim. Mafetti beni. Nereden izledim bilmiyorum. Dizigom mafettin beni ya. Sırt sırta verdikleri andan itibaren gözyaşlarımı durduramadım.
yksmagduru, 3 gün önce
iki senedir part2yi bekleyen masum bne
Medgic, 4 gün önce
SUPER. Gizem, gerılım. Ben begenerek ızledım
#pyeongsaeng#, 5 gün önce
CİDDDEN TEK KELİME İLE MÜKEMMMELDİİİbayıldım ayrıca sonu da çok tatlıymış ya sevindim sonuna ayrıntılı düşünülmüş bir senaryoydu
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.