Fear the Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm full hd izle, Fear the Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Fear the Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm

Here to Help
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Fear the Walking Dead Fear the Walking Dead 5. Sezon 1. Bölüm
Fear the Walking Dead
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • AL'İN KOCASIMisafir

  Eğer al’imin başına birşey gelirse o amc stüdosunu yakarım yeminlen, ben al’in kocasıyım


  12

  27

 • AL'İN KOCASIMisafir

  Eğer al’imin başına birşey gelirse o amc stüdosunu yakarım yeminlen, ben al’in kocasıyım


  12

  27
  Cevap yazmak için üye ol.
 • fuckerMisafir

  alicanın eline biraz daha büyük bişey vercem onla savassın


  15

  13
  Cevap yazmak için üye ol.
 • Fear twd'ciMisafir

  Bu morgan ile all tam bir mal…! biri insanlara yardım etme derdinde, yaptığı iş iyi birşey ama başkaları için kendi canlarını tehlikeye atiyorlar. kimin için bir hiç uğruna. All da düşmüş bir kamera çekimi derdine salak salak iş yapiyo. Yardım istemeyenleride zorlamak nedir abi ya. Alicia çok haklıydı en basta aslinda. O kız kardeşini öldürdü hepsini yerinden etti ben olsam kafasına çoktan sıkmıştım. Bunların başlarına morgan ve all varken daha çok bela gelir. Madem iyi biy yer bulmusunuz oturun oturduğunuz yerde kime guveniyosunuzda yola cikiyorsunuz. Hepsinin basini belaya soktunuz morgan ve all yüzünden oldu hepsi.


  14

  10
  Cevap yazmak için üye ol.
 • Fear twd'ciMisafir

  Ayrıca dünya boka sarmışken kendi canınızı kurtardiginizi kar sayacaksınız ekibi kurdunuz güzel tamam gereken yardimida ettiniz anladık, çekilin kabuğuna dinlenin gelen olursa kapınıza amenna gelmeyen olursa bunu bide gitmek istemeyenleride zorluyorlar ya ona sinir oldum. Çok yardım etmek istiyosan morgan efendi baybay al ide al git sen yardim et o video çeksin. Millet orda ne dertte all malida çekim derdinde videoları napcaksa ölülere izletir artık…..! Sinir olmaya başladım artık her dizide böyle bilmiş bi işgüzar çıkıyor. Al inşallah ölürsün morgan sende kaç kişinin başını belaya soktugunuzun farkına varın artık…


  11

  6
  Cevap yazmak için üye ol.
  • SedatMisafir

   Çok haklısın bir söz vardır; Fedakarlığın fazlası kendi kul hakkına girmektir. Gelde bu sözü Morgan malına anlat. Diziyi yürüten karakterleri öldüren senaryo bizi bu boş insanlarla baş başa bırakıyor. Başladık diye izliyorum yoksa 4.sezon ve sonrası benim için öldü bu dizi.


   4

   6
   Cevap yazmak için üye ol.
 • swordMisafir

  bu morganı diğer dizi den saldılar başımızdan git cenabetsin diye adam amma yol almış düştü bu dizinin içine gerizekalıkları brdada devam ettirmişler adam başlıbaşına bela etrafına bir gram faydassı yok ölümlerine sebebten başka:):)


  4

  5
  Cevap yazmak için üye ol.
  • SedatMisafir

   Aynen öyle Morgan kadar gerizekalı bir insan yok tanımadığı etmediği insanlar için kendi canını feda edip kendi kul hakkına girer bunada enayilik denir. Lanet olsun bu diziye, diziyi yürüten adam akıllı karakterleri öldür sonra bizi bu gerizekalılarla baş başa bırak 4 ve 5.sezon çöp


   3

   3
   Cevap yazmak için üye ol.
 • BatusMisafir

  6. Sezon niye yok acaba 😥


  2

  1
  Cevap yazmak için üye ol.
 • SedatMisafir

  5. sezonda 4.sezon gibi bomboş geçecek ama başladık bitirelim bari. Enayiler gine tanımadığı etmediği insanlar için kendi canlarını ortaya koyuyorlar. Enayiler sayfasının kapağında bugün Morgan var. Nick, Troy ve Madison gibi diziyi yürüten karakterleri öldürüp. Enayileri, katilleri, gerizekalıları yaşatıp bize sevdirmeye çalışan ve özünde bambaşka biri olup ama dizinin sonradan onu alıp başka bir kılığa büründürmesi eski ekipden bahsediyorum dizi aleyhine kocaman bir – /eksi/ Ayrıca Daniel moruğu Strand’ın üstesinden gelirse yuh mk derim diziyide bidaha izlemem.


  4

  6
  Cevap yazmak için üye ol.
 • ButterflyMisafir

  Toyota işareti ne alaka 😂 (44.00-44.20 )


  1

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • PSAMisafir

  Spoiler içeren alan

  Daniel reissss Come back (geri döndü )

  4

  0
  Cevap yazmak için üye ol.