Endgame 1. Sezon 8. Bölüm full hd izle, Endgame 1. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Endgame 1. Sezon 8. Bölüm

The White Queen
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*B1, D3'e: Satrançta ve onun gibi tahta üzerinde oynanan oyunlarda, her kareyi sembolize eden bir harf ve rakam vardır. D sütunuyla 3. satırın kesiştiği kare: D3 gibi. B1, D3'e; satrançta da kullanılan, "B1 karesindeki taşımı D3 karesine alıyorum." anlamında bir deyiştir.

*Karambola: (Starfruit) Yıldız biçiminde, tropikal bir meyve... Kelime burada, Bayan Huxley'in geldiğini bildirmek için otel çalışanları arasında kod olarak kullanılıyor. Aynı zamanda 11:15'te Bayan Huxley'in bu meyveyi incelediğini görüyoruz.

*MBA: (Master of Business Administration) İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

*Huğurt: (Hugurt) Anlaşıldığı kadarıyla Balagan, Hugo ve Yoğurt isimlerini birleştirip Hugo'ya o şekilde hitap ederek kelime oyunu yapmış.

*Yippeee ki-yay: ("Yippeee ki-yay, motherfucker.") "Zor Ölüm" filmlerinin her birinde, Bruce Willis'in kullandığı bir replik... Urdu dilinde "Gününü görürsün." gibi bir anlam ifade eder.

*Sisifos: (Sisyphus) Yunan Mitolojisinde, yeraltı dünyasında sonsuza kadar büyük bir kayayı bir tepenin en yüksek noktasına dek yuvarlamaya mahkûm edilmiş bir kraldır.

*Dasvidaniya: (35:42 - "Son yapacaklarını yap.") 2008 yapımı bir Bollywood filmi... Film, öleceğini öğrenen bir adamın ölmeden önce yapmak istediği 10 şeyi listelemesini konu alır. Filmin adı, Rusçada "elveda" anlamında gelen "svidaniya" sözcüğünden, listedeki 10 maddeye gönderme yapacak şekilde türetilmiştir.

Bölümü beğendiniz mi?
Endgame Endgame 1. Sezon 8. Bölüm
Endgame
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.