Doctor Slump 1. Sezon 5. Bölüm

Episode 5
Doctor Slump 1. Sezon 5. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Doctor Slump 1. Sezon 5. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Doctor Slump 1. Sezon 5. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

6. bölüm: 11 Şubat
Bölümü beğendiniz mi?
Doctor Slump Doctor Slump 1. Sezon 5. Bölüm
Doctor Slump
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 5. Bölüm
Yorumlar 96 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Erken sevgili olunca zaten, vıcık vıcık olup sıkıyor. Diziden zevk alınmıyor bence. Bu durum biraz daha uzamalı. Sonlara doğru sevgili olup. Sevgili oldukları zamanı bize gösterip güzel yerde bitirmeliler.


  137

  15

 • NehirKayıtlı Üye

  Ayyy yeni bölüm gelmiişş tamm az önce 4ü bitirmiştim valla dizi ilk bölümlerden en sevdiklerime girmeyi başardı çok güzelll


  87

  6

 • NehirKayıtlı Üye

  Ve büyük ihtimalle yarın ki bölüm veya sonraki bölümde sevgili olurlarr (aslında böyle hafif kavgalı hallerini daha çok seviyorum hem didişmelerini izlemek eğlenceli hemde erken sevgili olunca ayrılma ihtimalleri de artıyoo)


  81

  2

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 4 10
Reklamı Kapat