Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo

Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo izle
Lee Sung-kyung dizide Kim Bok-joo rolünde yer alıyor. Başarılı ve hırslı bir halterci olan Kim Book Joo, gücünü eski bir sporcu olan babasından alıyor. Kim Bok-joo, neşeli ve haksızlığa uğradığında her koşulda hakkını arayan bir kız. Bazen öfkesine hakim olamayıp kavgalara karışan erkek gibi bir kızdır. Kim Bok-Joo, babası ve amcası ile birlikte yaşamaktadır. Babası tavukçudur. Nam Joo-hyuk dizide Jung Joon-hyung rolünde yer alıyor. Kim Book Joo ile aynı spor akademisine giden Joon Hyung, çok yetenekli olmasına rağmen şansı pek iyi gitmeyen yakışıklı bir yüzücüdür. Hayatındaki zorluklara rağmen neşesinden bir şey kaybetmeyen biridir. Jeong Joon-Hyung, yengesi, amcası ve kuzeni ile birlikte yaşamaktadır. Yenge ve amcasının eczaneleri var. Hikayede bu 2 yüzücünün arasında geçen çatışmalar, sırlar ve tabii aşk üzerinde başlar. Jung Joon Hyung, halterci Kim Book kızımıza aşık olur. Kim Book, babasının hayalini gerçekleştirmeye kendini o kadar çok adamıştır ki Joo ile karşılaşana dek aşkın ne olduğu konusunda en ufak bilgisi ve deneyimi yoktur. Altın madalyayı kazanmak için her gün sert antrenmanlar yapan Kim Book’un hayatı, yağmurlu bir günde karşılaştığı Joon Hyung ile değişir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Jeong In-gi, Lee Jae-yoon, Kyung Soo-jin, Lee Sung-kyoung, Nam Joo-hyuk
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 34 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • 66666Kayıtlı Üye

  Çok güzel bir diziydi keşke hiç ama hiç bitmesin dedim ama olmadı neden kdramalarin arka sokaklar kadar ömrü yok daha uzun olsa olmaz miydi ama yinede çok güzel bir diziydi ceviriside güzeldi elinize sağlık dizigom


  11

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • moonloversantifaniKayıtlı Üye

  Ben sadece son 6 bölümüne bayıldım. Sadece bu bölümler abartılabilirdi.

  Spoiler içeren alan

  kim bok joonun 10 bölüm boyunca çocuğun abisini sevmesi saçmalığı çok boştu. 4 bölüm sevse yeterdi. Daha fazla diğer çifti görmek istedim.

  12

  2

  Cevap yazmak için üye ol.