Vincenzo

2265 takipçi  
Vincenzo izle
Vincenzo, örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yang Gyeong-won, Kwak Dong-yeon
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 104 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • koredelisi1Kayıtlı Üye

  Bir kac bolumyuklensin ve suanda izledigim diziler bittiklen sonra kesinlikle izleyecegim cunku song joong ki var basrolde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤


  110

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • samanliktakiigneKayıtlı Üye

  3. bölümün ortalarına gelene kadar “izlemesem mi?” acaba diye düşünmüştüm, bayağı bir sıkıcı gelmişti çünkü… Dizi 3. bölümden sonra sarmaya başlıyor. Abartısız söylüyorum şimdiye kadar izlediğim en iyi Kore dizisiydi (muhakkak daha iyileri vardır ama benim izlediklerim arasında en iyisi bu). Yok eğer bir tek bölümde bile sıkılmadan izleyeceğiniz bir dizi arıyorsanız WHİLE YOU WERE SLEEPİNG’i izleyebilirsiniz.


  16

  0

  Cevap yazmak için üye ol.