Vincenzo

Vincenzo izle
Vincenzo, örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yang Gyeong-won, Kwak Dong-yeon
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 82 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • koredelisi1Kayıtlı Üye

  Bir kac bolumyuklensin ve suanda izledigim diziler bittiklen sonra kesinlikle izleyecegim cunku song joong ki var basrolde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  91  2

 • yaren-gKayıtlı Üye

  Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz!
  1  0

 • ck1905Kayıtlı Üye

  Sıkıcı olduğu yer yok. :)) Özellikle başrole saçma sapan hatalar yaptırmaması hoşuma gitti.
  Kore mafya dizilerinde mermilerin havada uçuştuğu sahneler beklemeyin. Dizinin başında Kore’de bireysel silah taşımak yasaktır diyorlar zaten. :))
  1  0

 • zeliha1Kayıtlı Üye

  izlediğim en iyi kore dizilerinden biriydi tartışmasız.
  2  0

 • jangmiKayıtlı Üye

  Kesinlikle tavsiye ederim . Başı ve sonu çok eğlenceli ortalarda ara ara sıkıldığım oldu ama sonuna kadar izlemeye değer bir dizi. Havalı bir dizi olduğunu söyleyebilirim.
  0  0

 • anonimiKayıtlı Üye

  favori dizim oldu kendisi izlemenizi tavsiye ederim baya iyi heycanli aksiyonlu havali bir dizi
  0  0

 • yelda-sevincKayıtlı Üye

  Şu ana kadar izlediğim *EN HAVALI* *EN AKSİYON DOLU* *EN KOMİK* ve daha da önemlisi *EŞSİZ* bir kore dizisi… Umarım yeni sezonları da böyle heyecanla beklemek nasip olur.
  Ti Amo Vincenzo Cassano…
  1  0

 • bend1sKayıtlı Üye

  İlk başlarda çok az sıkılsanız bile sonra çok güzel sarıyor. Ben ne ara son bölüme geldiğimi anlamamıştım hatta. Göz açıp kapayıncaya kadar bitti. O kadar güzel ve özeldi ki. Sırf bu yüzden dizi izleyemem bir süre wğföwüföwü.
  0  0

 • simgesariunalKayıtlı Üye

  şunu da yazmadan geçmiyim imdb si nasıl 8.3 olmuş bilmiyorum daha yüksek olmalı her bölümü film tadında izlenecek kadar güzel.hem komik hem duygusal hem aksiyonlu hem gizemli.. bir diziden ne beklenirse var. şiddetle tavsiye ediyorum
  1  0

 • jeniferKayıtlı Üye

  Bu dizi benim ilk Kore dizim ve abartısız mükemmel bir dizi
  5  0