Vincenzo

Vincenzo izle
Vincenzo, örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Song Joong-ki, Jeon Yeo-been, Ok Taec-yeon, Yang Gyeong-won, Kwak Dong-yeon
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 96 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • koredelisi1Kayıtlı Üye

  Bir kac bolumyuklensin ve suanda izledigim diziler bittiklen sonra kesinlikle izleyecegim cunku song joong ki var basrolde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤


  98

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • samanliktakiigneKayıtlı Üye

  3. bölümün ortalarına gelene kadar “izlemesem mi?” acaba diye düşünmüştüm, bayağı bir sıkıcı gelmişti çünkü… Dizi 3. bölümden sonra sarmaya başlıyor. Abartısız söylüyorum şimdiye kadar izlediğim en iyi Kore dizisiydi (muhakkak daha iyileri vardır ama benim izlediklerim arasında en iyisi bu). Yok eğer bir tek bölümde bile sıkılmadan izleyeceğiniz bir dizi arıyorsanız WHİLE YOU WERE SLEEPİNG’i izleyebilirsiniz.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • wumingKayıtlı Üye

  En kötü dizilerden bir tanesi. İzleyen bir kişi bile şu soruyu sormamış, adam italya’da mafya danışmanı ve aynı zamanda katil buna rağmen kore’ye gelince sütten çıkmış ak kaşık gibi etrafındakiler öldürülse bile öldürmüyor karşılık vermiyor?? ne oluyor ne bu aptalca avukatçılık oynamalar noldu tüm hayatı yalan mı oldu bir de aptal aptal sinirlenince falan italyanca konuşturmalar dizi tamamen hayal kırıklığı.


  1

  9

  Cevap yazmak için üye ol.
 • diana_12Kayıtlı Üye

  Tek kelimeyle mükemmel! Song-Joong Ki’nin İtalyanca konuşmasına, aksanına, mimiklerine, yakışıklılığına, karizmasına, zekasına kısaca her şeyine düştüm. İzleyenler de benimle aynı fikirdelerdir. Başrol kızımızın da ilk defa dizisini izledim ve oyunculuğunu beğendim, gayet güzel bir kız. Efektler, sesler de on numara olmuş. Konusuna değinmiyorum bile, ilk bölümü izleyip beğendiyseniz geçmiş olsun. Bundan sonra kurtulamazsınız🖤✌🏻


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.