The Office

The Office izle
Çalışanlarının mutluluğunu gözeterek şirket kurallarını esnetmeye çalışan, ara sıra masumane oyunların kurbanı, kaba ve taş kalpli bir şef: Michael Scott. Hepsinin kendince takıntıları olan farklı yaş gruplarından personeliyle ile The Office çalışanlarının hayatlarına şöyle bir göz atıyor; bıkkın aynı zamanda yetenekli satış elemanı Jim, onun sosyopat, yalaka düşmanı Dwight, kibar ve dürüst resepsiyonisti Pam ve isteksiz, kayıtsız stajyeri Ryan.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Ed Helms, Angela Kinsey
IMDB : 8.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 14 Yorum

 • berkkKayıtlı Üye

  bazen michael’ın yerine utanıp yatakta takla atıyorum ama güzel dizi tavsiye edilir
  41  4

 • burbettyKayıtlı Üye

  jim ve pam yetti bu ayrılık kavuşun gayrıı
  0  0

 • vecihiKayıtlı Üye

  En iyi sitcomdur.
  12  6

 • prisonmikeKayıtlı Üye

  6. sezondayım. Bölümler hala çok komik ama sanki çok fazla şey değişmiş. kamera açıları normal sitcom dizi gibi eskiden daha çok tek kamera kullanırlardı yüzler arası geçiş yaparlarken de öyle olmasına özen gösterirlerdi, zoomlar ve geçişler çok komikti. şimdi birden çok kamera var ve eski belgesel havasını vermiyor. dwight’ın karakterini çok değiştirmişler ayrıca. daha zeki, daha gıcık ve micheal’la olan ilişkisi hep karşılıklı. o karşılıksız dostlukları diziyi komikleştirirdi, salaklığı, bazı şeyleri anlamaması da öyleydi. öte yandan andy’İ çok seviyorum şuanda. (2. maratonum ama olsun ahdhakhdk) ryan ve kelly karakterleri çok gereksiz, toby artık çok daha fazla arkaplanda, stanley ve philis de öyle. creed’e daha fazla rol vermeliler ayrıca. not : 2. izleyişimde ilkinde anlayamadığım bir şey anladım ki pam’in oyunculuğu cidden kötüymüş. pasifken çok sevimliydi. bir karakter gelişimi evet ama dozunda kalmalı. çok önplana çıkarttılar, dwight’ın sahnelerini ona vermişler resmen. komik bir yanı da olmadığından diziyi sıkıcılaştırıyor.
  5  5

 • marla-singerKayıtlı Üye

  The office benim best sitcomumdur. Uk versiyonunu da izledim ama bundaki tat yok ( evet biliyorum uk versiyonu daha önce çekildi) Michael Scott abimizin yerine yüzümüz kızarsada çok seviyoruz… Pes etmeyin tereddütte iseniz hemen başlayınız lütfen. İt’s Britney bitch❤️
  9  4

 • antielffMisafir

  şans vermeye değer
  0  4

 • HikoMisafir

  Spoiler içeren alan

  7.sezonda olan olaydan sonra biraz yavaşlasa da çok iyi dizi kesinlikle izlemelisiniz  1  4

 • macdennisKayıtlı Üye

  Arkadaşlar lütfen pes etmeyin ilk bölümlerde. En başta sarmıyor ama ileride öyle bir sarıyor ki resmen hayatının parçası haline geliyor. Bu efsaneye bir şans verin ve devam edin :))
  14  4

 • berkkKayıtlı Üye

  bazen michael’ın yerine utanıp yatakta takla atıyorum ama güzel dizi tavsiye edilir
  41  4

   • jackie-juneKayıtlı Üye

    michael yerine utanıp parmaklarımı ısırıyorum. çok tatlış birisi ama <3
    1    0