The Liar and His Lover (Lovely Love Lie)

557 takipçi  
The Liar and His Lover (Lovely Love Lie) izle
Kanojo wa Uso o Aishisugiteru mangasından uyarlama olan film 25 yaşındaki ses mühendisi Aki(Takeru Sato) ile 16 yaşındaki tanrı vergisi bir sese sahip Riko(Sakurako Ohara) arasındaki aşk hikayesini ele almaktadır. Aki ünlü müzik grubu Crude Play in üyesidir. Fakat grup yeni bir çıkış yapma talebinde bulununca üyelerle yollarını ayırır ve yapımcı Soichiro nun şirketi altında grubun adını taşıyarak müziğini yapmaya devam eder. Aki ailesi süper market sahibi olan Riko ile çıkmaya başlar. Riko, Aki nin geçmişinden habersizdir sadece onun mırıldandığı şarkıları dinlemekten zevk alır. Riko nun ise çocukluk arkadaşı Yuichi ve Sota ile bir grubu vardır. Bir gün yapımcı Soichiro, Riko'nun sesini keşfeder
The Liar and His Lover (Lovely Love Lie) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Liar and His Lover (Lovely Love Lie) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Liar and His Lover (Lovely Love Lie) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Hyun-woo, Joy, Choi Min-soo, Lee Jung-Jin, Kim In-kwon
IMDB : 6.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • stayysKayıtlı Üye

    Bazı yerleri atlayarak izlesemde dizi gerçekten güzeldi.Özellikle kırmızı saçlı çocuk ve kız çok tatlıydı.Gitarcı çocukla digerinede bi kız bulsalar iyi olurdu onlar bi sap kaldı bebeklerim.İkinci erkek yetmez diyip Song Kang’ı da üçüncü erkek olarak koyan senariste de saygılarımı iletiyorum.


    0

    1

    Cevap yazmak için üye ol.