The King: Eternal Monarch

The King: Eternal Monarch izle
Dizi, iki farklı paralel dünyada geçmektedir. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min-Ho) paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir diğer paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Lee Min-ho, Kim Go-eun, Woo Do-hwan, Kim Kyung-nam, Jung Eun-chae
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 64 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • ghostMisafir

  Lee Min Ho var dediler geldikkk♡♥♥♡
  175  7

 • seyda-akyurekKayıtlı Üye

  Lee Min Ho nun en yakışıklı olduğu dizi diyebilir miyiz
  0  0

 • lucedellalunaKayıtlı Üye

  İzlerseniz pişman olmazsınız. Gerçekten güzel bir dizi, çok iyi kurgulanmış.
  1  0

 • revingoKayıtlı Üye

  ilk kez bi dizinin tekrarını izledim ve ilk kez yorum yapıyorum o kadar beğendim yani. harika ötesi bi dizi bilimkurgu severseniz kesinlikle izleyin. paralel evren teorisine rağmen mantık hatası yoktu denilebilir genelde bu tarz diziler mantık hatalarıyla dolu olur. ve dizi konusundan bağımsız da kaliteli içeriğe sahip. mekanlar kişiler oyunculuklar (do hwan efsane devleşmiş) her şeyden kalite akıyor. ben bayıldım terddütsüz izleyin.
  1  0

 • sudeeeeKayıtlı Üye

  Yaa kesinlikle izleyin çok güzel bir dizi. Sonlara doğru sonu kötü biticek diye çok korkmuştum ama öyle olmadı sonu gayet güzeldi. Bazı kişiler finali beğenmemiş ama kötü bitmesinden iyidir ve bence olması gerektiği gibi bitti herkesin istediği gibi bir son olsaydı ortalık karışırdı. İZLEYİN İZLEYİN PİŞMAN OLMICAKSINIZ BİR KERE DİZİDE LEE MİN HO VAR;)
  8  0

 • sudeeeeKayıtlı Üye

  Çok güzel bir dizi kesinlikle izleyin. Sonlara doğru sonu kötü biticek diye çok korkmuştum ama öyle olmadı. Bazılarına göre final tam istediklerini karşılamamış olabilir yinede kötü bitmesinden iyidir. İZLEYİN İZLEYİN PİŞMAN OLMICAKSINIZ:)
  0  0

 • jasijasijasiKayıtlı Üye

  Müü kemmm mellll . Le Min Ho olduğu için ayrı mükemmel♥️izleyin izlettirin izlettirmeye devam edin
  1  0

 • aysegullKayıtlı Üye

  sonu anca bu kadar kötü bitebilirdi çok saçma bitti allahım olabilecek en saçma sondu ;( lee min ho hatrına başka bir şey demiyorum
  1  4

 • electraKayıtlı Üye

  bir diziyi sırf bi oyuncusunu çok beğeniyorsunuz diye izlemeniz çok saçma geliyor ya insan diziyi beğenir konuyu beğenir ne bilym sahneleri hoştur hee ondan dolayı izlenir ama genel bi yorumlara baktğmda tek gördüğüm o oyuncu harika çok yakşklı bilmem ne… eee sadece onun için izliyor sizce mantıklı mı arkadaşlar ?
  11  4