The K2

The K2 izle
Paralı bir asker olan Kim Je-Ha (Ji Chang-Wook) iş vereni tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için kolları sıvar ancak Ko An-Na (YoonA) ile tanıştıktan sonra bu amacı değişir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Jung-Jin, Song Yun-ah, Kim Kap-soo, Shin Dong-mi, Son Tae-young
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • jichangwookKayıtlı Üye

  şu ana kadar izlediğim en güzel kore dizilerinden biri ji chang wook oppam oynuyor. Yalnız ben kızı çocuğa yakıştıramadım.


  32

  8

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eylullaKayıtlı Üye

  Izledigimm En iyi dizilerden birr tanesiydi Cok üzüldüm bitmesine keşke bitmeseydi ilk bölüm sıkıcı evet ama bırakmayın mükemmel ötesi bir şey hele ki son 2 bolum bir solukta biri veriyor nasıl bittiğini anlamadan


  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dong-sooKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  final harikaydı. Ji chang wook her dizisinde olduğu gibi burdada harikaydı. Hoşuma gitmeyen şey ise o kadar acıdan sonra hemen hemen hiç tanımadığı bir kıza bir anda aşık olması. Yani K2 gibi bir karaktere yakışacak biri olmadığını düşündüm. Mesela dizinin diğer başrol kadınıyla çok yakışırlardı hem o başrol kadın da ondan hoşlandı tabi hoşlanılmayacak gibi de değildi 🙂 Raniya’nın da çok havada kaldığını düşünüyorum. K2’nin evlenme teklif ettiği ve ne zamandır acısını çektiği kızdı neticede. Raniya’yı öldürten adamla karşı karşıya geldiğinde bile Raniya’yı düşünmedi K2, onun yerine Anna hanımı düşündü. Hayran kaldığım biri varsa o da bayan choi. Final onun için ne kadar kötü de olsa itirafları biraz şaşırtıcı ve güzeldi öyle ki kocası bile şaşkınlıktan onunla ölmeyi seçti. Evet bu kısımda çok duygulandım. Çok güzel bir sahneydi bence. Sonunda her ne kadar ölüm olsa da ❤.

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.