The K2

1490 takipçi  
The K2 izle
Paralı bir asker olan Kim Je-Ha (Ji Chang-Wook) iş vereni tarafından ihanete uğrar ve yüz üstü bırakılır. Bunun üzerine intikam almak için kolları sıvar ancak Ko An-Na (YoonA) ile tanıştıktan sonra bu amacı değişir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Jung-Jin, Song Yun-ah, Kim Kap-soo, Shin Dong-mi, Son Tae-young
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • jichangwookKayıtlı Üye

  şu ana kadar izlediğim en güzel kore dizilerinden biri ji chang wook oppam oynuyor. Yalnız ben kızı çocuğa yakıştıramadım.


  40

  10

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ernkndKayıtlı Üye

  Choi Yoo-Jin (Song Yoon-A) mükemmel oyunculuğu ile diziyi tek başına götürmüş. Kim Je-Ha (Ji Chang-Wook) ve Ko An-Na (YoonA) karakterlerine gerek bile kalmamış neredeyse. Hele ki Ko An-Na (YoonA) dizide tamamen gereksizdi bence sanki diziyi uzatmak için eklemişler.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • vantae0Kayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  dizi çok güzeldi, son bölüm çok ağladım. je ha inanılmaz yakışıklı ve aksiyon dizileri için birebir resmen. tüm dizi boyunca choi yoo jinden nefret etmeme rağmen son bölüm ölmesine üzülcektim nerdeyse. annayı sevmeme rağmen tek anlamadığım k2’nun hangi ara annaya aşık olduğu çünkü resmen dizi boyunca onlardan çok yoo jin momentı gördük. yine de son bölüm o heyecanı damarlarımda hissettim. ve diğer kdramalardan farklı olması diziyi ayrı bir özel yapıyor. keşke sonunda je ha’nın gerçek ismini de öğrenseydik. yine de her türlü izlemeye değer bir dizi. keşke hiç bitmeseydi dedirtti.

  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Dizi her bakımdan çok güzel çifti çok yakıştırmıştım ikiside naif yumuşak saftı aksiyon sahneleri güzeldi dizide aşkı çok saf ve naif bir şekilde anlatmışlardı örneğin çoğu neden kız bir şey yapmıyor ama adam aşık oluyor diyor aslında ikisi daha öncede karşılaştı ayrıca illede merdivenden düşerken tutması veya otobüste tutması sürekli birbirleriyle didişmeleri sonucu mu aşık olmak zorunda hayır birbirlerinin gözlerinin içlerine bakarken bile anlaşıyorlar ikiside çok kırılgın ve iyiler şahsen o sahneleri çok sevmiştim çok olay yaşamamalarına rağmen birbirlerine bu kadar bağlı olmaları güvenmeleri güzeldi dizide hanımefendiyi çok kötü biri olarak görmedim oda kendi içinde zorluklar yaşamış en sorumsuzları babasıydı kendini sanki emir alıyormuş gibi gösteriyor lakin sen kendi kendine emir veriyorsun madem öyle niye gülüp eğleniyorsun burdaki eğlenme de başka tür isteseydi kızı için her şeyi göze alırdı en azından normal biri olurdu ama olmadı güzel bir diziydi 3-4 defa izledim şimdi yine izliyorum JCW sağolsun aksiyon dizilerini bıraktı eldeki ile yetiniyoruz 😂😂😂


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eylullaKayıtlı Üye

  Izledigimm En iyi dizilerden birr tanesiydi Cok üzüldüm bitmesine keşke bitmeseydi ilk bölüm sıkıcı evet ama bırakmayın mükemmel ötesi bir şey hele ki son 2 bolum bir solukta biri veriyor nasıl bittiğini anlamadan


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dong-sooKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  final harikaydı. Ji chang wook her dizisinde olduğu gibi burdada harikaydı. Hoşuma gitmeyen şey ise o kadar acıdan sonra hemen hemen hiç tanımadığı bir kıza bir anda aşık olması. Yani K2 gibi bir karaktere yakışacak biri olmadığını düşündüm. Mesela dizinin diğer başrol kadınıyla çok yakışırlardı hem o başrol kadın da ondan hoşlandı tabi hoşlanılmayacak gibi de değildi 🙂 Raniya’nın da çok havada kaldığını düşünüyorum. K2’nin evlenme teklif ettiği ve ne zamandır acısını çektiği kızdı neticede. Raniya’yı öldürten adamla karşı karşıya geldiğinde bile Raniya’yı düşünmedi K2, onun yerine Anna hanımı düşündü. Hayran kaldığım biri varsa o da bayan choi. Final onun için ne kadar kötü de olsa itirafları biraz şaşırtıcı ve güzeldi öyle ki kocası bile şaşkınlıktan onunla ölmeyi seçti. Evet bu kısımda çok duygulandım. Çok güzel bir sahneydi bence. Sonunda her ne kadar ölüm olsa da ❤.

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.