The Haunting of Hill House

11233 takipçi  
The Haunting of Hill House izle
Hill House, 80 yıl önce Hugh Crain tarafından yaptırılan ve birçok tepenin arasında kalan bir malikânedir. Hikaye dört ana karakter ile ilerler; doğaüstü araştırmacı Dr. John Montague, çekingen genç kadın Eleanor Vance, tasasız ve derbeder bir hayat yaşayan, lezbiyen sanatçı Theodora ve onlara ev sahipliği yapan, Hill House'un genç mirasçısı Luke Sanderson... Dr. Montague, doğaüstü varlıkların bilimsel kanıtını bulma umudu ile Hill House malikânesini kiralar. Geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak, paranormal hikayelere ilgi duyan birçok insanı davet eder. Bu daveti sadece Eleanor ve Theodora kabul eder. Geçmişi korkunç hikayelerle dolu bu evde her biri ayrı odalarda yaşamaya başlar. Kısa süre içinde, açıklanamayan tuhaf ve paranormal olaylar ile hikaye gelişir.
The Haunting of Hill House Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Haunting of Hill House tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Haunting of Hill House yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Michiel Huisman, Elizabeth Reaser, Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen, Victoria Pedretti
IMDB : 8.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • dizizlerKayıtlı Üye

  Asla korku dizisi diye düşünmeyin çünkü o kadar derinden anlatılıyor ki her bölümü onların gözünden soluksuz bir şekilde izliyorsunuz ve sonunda sadece acı bir gülümseme kalıyor.


  26

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • paletteKayıtlı Üye

  İzleyeli yaklaşık 2 sene olmuştur. Hala etkisinden çıkamadığım bir dizi. İlk üç bölümü konuşmalarla batıyor sıkıyor gibi olsa da asla bırakmayın. Bittiğinde alacağınız haz için değer. Ayrıca gece izlemenizi tavsiye ediyorum! Bu önemli!


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kvotheKayıtlı Üye

  Böyle daha farklı bekledim. Daha çok korkutur, daha çok gerer diye düşündüm ama bu dahalar olmadan çok duru bir sezon çıkmış ortaya. Dram ön planda. Tüm ailenin içinde olduğu ruh hallerini, psikolojik travmalarını çok etkileyici bir şekilde sunmuşlar.


  4

  1

  Cevap yazmak için üye ol.