The Bold Type

58 takipçi  
The Bold Type izle
Cosmopolitan dergisinin eski editörü Joanna Coles'un hayatından ilham alan The Bold Type bir kadın dergisindeki genç çalışanların renkli maceralarını ekrana getiriyor.. New York Cityde geçen hikayede, Scarlet adındaki kurgusal kadın yaşam dergisinin çalışanlarının başından geçenlere tanık oluyoruz. Dizi, merkezine üç genç kadını koyuyor. Daha önce stajyer olarak Scarletta yer alan bu üç yakın arkadaş, artık burada farklı farklı işlere girmişlerdir. İş hayatının acımasızlıklarına birlikte göğüs geren, birbirlerinin her konuda yardımlarına koşan, destekleyen bu üç kadın, kariyerlerinin basamaklarını tırmanırken bir yandan da öz benliklerini bulacaklar ve romantik yaşamlarını yolunda götürmeye çalışacaklar. Ve elbette böyle bir dergide çalışırken moda dünyasından geri kalamayacaklar.
The Bold Type Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Bold Type tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Bold Type yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy, Melora Hardin, Sam Page
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • neverhaveIeverMisafir

    Dizi çok güzel bence ve bölümler birbirinden eğlenceli. Hani bir kere bir sonraki bölümde ne olacak diye inanda merak uyandırıyor.bu arada karakterlere gittikçe bağlanınca daha bir keyifli. İzlemeyen herkese öneririm. TAM KARANTİNADA BİTİRMELİK MÜTHİŞ DİZİ YANLIZ


    11

    0

    Cevap yazmak için üye ol.