Teen Wolf

Teen Wolf izle
Genç Kurt, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Aynı isimli 1985 yapımı filme dayanmaktadır. Dizinin ana karakteri Ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCall'dir (Tyler Posey). Scott en iyi arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) dışında, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını muhafaza etmeye çalışmaktadır. Başka gizemli bir kurt adam olan Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise, ona hayatında ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olmaktadır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Tyler Posey, Dylan O'Brien, Holland Roden, Shelley Hennig, Ian Bohen
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 22 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • NastiMisafir

  Dizi 1.2.3. sezonları harika ötesi ….4 sezon iyi…. 5 sezon benim için kötü hiç beyenmedim…. Deerek ve bazı baş röl oyuncuları olmadğı için dizinin 5 sezonu benim için çox yabancı gibiydi….6 sezonda harikaydı çünki eski oyuncuların hebsi final bölümüne az kala diziye konuk oyuncu olarak giriş yaptılar.Nihayetinde bütün eski oyuncular bir aradeyken final bölümü gerçekleşdi 5 sezon hariç, hiç bir bölümü sıkılmadan keyifle izledim….Ayrıca dizigom sayfası mükemmel bir sayfa hakiketende bikere bile kesinti olmadan, donmadan sanki televizyondan izliyormuşum gibi izledim Teşekkürler…..
  33  4

 • stilessKayıtlı Üye

  Şiddetle önerilecek bir dizi.
  4  1

 • birazciddiKayıtlı Üye

  Arkadaşlar ben çok beğendim 5. defa bitirdim ama her izleyişimde farklı bir açısını gördüm bu tarz yapımlar çok güzel değeri bilinmeli
  8  1

 • korehayraniiiKayıtlı Üye

  6.sezondan sonra bitiyomo yoksa 7. sezon olucakmı
  6  2

 • dont-stopKayıtlı Üye

  selam 2. defa başladım çünkü TEEN WOLF MÜKEMMEL BİR DİZİ site de 10/10
  10  2

 • filmkolik77Kayıtlı Üye

  çok güzel bir dizi ancak bitirmem baya zamanımı aldı zamanınız varsa izlemenizi tavsiye ederim çerezlik izlenecek bir dizi değil.
  6  2

 • harley_quinnKayıtlı Üye

  7. sezon why cıkmadın 2-3 yıldır bekliom. ama tekrar izlemekten bıkmadım. 6. kez tekrar izliom. bazıları keşke stiles de kurt olsaydı dio ama bence stiles e yakışmazdı.
  9  3

 • bosbirinsanKayıtlı Üye

  niyet ettim teen wolf un 6. sezonunu nukarantinada bitirmeye
  6  1

 • dont-stopKayıtlı Üye

  Yani şöyle spoiler vermeden bitireyim bari finali açıkçası daha vurucu ve anlamlı beklerdim çok sade kalmış ama onun dışında 6. sezon b*k gibiydi afedersiniz sırf 20 bölüm olsun diye uğraşmışlar taş çatlasın 13 bölüm sürmeliydi baydı ve stiles lydia iklisini finale yaraşır bitirmediler Derek döndü ama 10 dk gördük yani toparlayacak olursak en iyi sezon bence 3. sezondu en kötüsü(sıkıcı olanı yani) 6. sezondu onun dışında mükemmel bir dizi 1 haftada bitti izlemenizi tavsiye ediyorum. 7. sezonda tüm teen wolf takipçileriyle görüşmek üzere MUTLAKA İZLEYİN VE ASLA BOŞ YORUMLARA KULAK ASMAYIN dizigom ailesine de çok teşekkürler mükemmel bir site. See you :))
  6  0

 • malecKayıtlı Üye

  Aşırı ötesi iyi ama son sezonlarda

  Spoiler içeren alan

  Derek in gitmesi saçma olmuş  8  3

 • euphoria_Kayıtlı Üye

  çok güzeldi .Bittiği için kendimi boşlukta hissediyorum 🙁
  9  0