Teen Wolf

Teen Wolf izle
Genç Kurt, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Aynı isimli 1985 yapımı filme dayanmaktadır. Dizinin ana karakteri Ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCall'dir (Tyler Posey). Scott en iyi arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) dışında, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını muhafaza etmeye çalışmaktadır. Başka gizemli bir kurt adam olan Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise, ona hayatında ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olmaktadır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Tyler Posey, Dylan O'Brien, Holland Roden, Shelley Hennig, Ian Bohen
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 22 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • NastiMisafir

  Dizi 1.2.3. sezonları harika ötesi ….4 sezon iyi…. 5 sezon benim için kötü hiç beyenmedim…. Deerek ve bazı baş röl oyuncuları olmadğı için dizinin 5 sezonu benim için çox yabancı gibiydi….6 sezonda harikaydı çünki eski oyuncuların hebsi final bölümüne az kala diziye konuk oyuncu olarak giriş yaptılar.Nihayetinde bütün eski oyuncular bir aradeyken final bölümü gerçekleşdi 5 sezon hariç, hiç bir bölümü sıkılmadan keyifle izledim….Ayrıca dizigom sayfası mükemmel bir sayfa hakiketende bikere bile kesinti olmadan, donmadan sanki televizyondan izliyormuşum gibi izledim Teşekkürler…..


  42

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dont-stopKayıtlı Üye

  Yani şöyle spoiler vermeden bitireyim bari finali açıkçası daha vurucu ve anlamlı beklerdim çok sade kalmış ama onun dışında 6. sezon b*k gibiydi afedersiniz sırf 20 bölüm olsun diye uğraşmışlar taş çatlasın 13 bölüm sürmeliydi baydı ve stiles lydia iklisini finale yaraşır bitirmediler Derek döndü ama 10 dk gördük yani toparlayacak olursak en iyi sezon bence 3. sezondu en kötüsü(sıkıcı olanı yani) 6. sezondu onun dışında mükemmel bir dizi 1 haftada bitti izlemenizi tavsiye ediyorum. 7. sezonda tüm teen wolf takipçileriyle görüşmek üzere MUTLAKA İZLEYİN VE ASLA BOŞ YORUMLARA KULAK ASMAYIN dizigom ailesine de çok teşekkürler mükemmel bir site. See you :))


  9

  0

  Cevap yazmak için üye ol.