Suspicious Partner

1328 takipçi  
Suspicious Partner izle
Dizi, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında yaşananların perde arkasını konu almaktadır. Hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için No Ji-Wook (Ji Chang-Wook) ve Eun Bong-Hee’nin (Nam Ji-Hyun) peşine düşer. Çok geçmeden ikili bu kovalamacanın içinde birbirine âşık olur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ji Chang-wook, Nam Ji-hyeon, Choi Tae-joon, Kwon Na-ra, Kim Ye-won
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • pitircik_kediKayıtlı Üye

  Çok ıyi bir dizi izlemenizi öneririm chan wook a tekrar dustugum bir diziydi tek kelimeyle harika güzel bir senaryosu var ayrıca gulduruyorda savci ve bong hee çiftini çok sevdim sıcak ve güzel bir uyum olan bir dizi


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nrnsnlKayıtlı Üye

  Allahım çok şükür sonunda bittiiii… artık bitsin diye x2 hızda atlayarak izledim. ama genel olarak klasik bir kdramaydı. çerezlik yani. öyle çok abartılacak bir şey değildi. bunu izlemeseniz bile buna benzer pek çok dizi izlemişsinizdir. ben dizide en çok toplantı sahnelerini sevdim. o kısımlar eğlenceliydi. aşk konulu ya da suç/gizem konulu drama izlemek isterseniz daha kalitelileri izleyin derim. ama çerezlik klasik bir şey isterseniz bu dizi o kategoriye giriyor.

  Spoiler içeren alan

  aslında konu güzel ama işleyiş aşk üzerine kurulu olduğundan arka planda kalan suç/araştırma mevzusu üstünkörü işlenmiş ve bu yüzden acayip acayip acayip derecede mantıksızlıklar saçmalıklar vardı. konu iyice uzadıkça da baydı da baydı.

  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eyluldiyebiriKayıtlı Üye

  Bilemiyorum adamlar katili bir bulamıyorlar ve buda sıkmaya başlıyor zamanla, hukuk konulu dizileri severim fakat diziye ısınamıyorum bir türlü ji chang wook en favori oyuncularımdandır ama diziye ısınamadım bir türlü(Dizinin ilk bölümünü izleyip yorum yapmadım 13.bölümdeyim ve beğenmediğimi söylemek istedim bu kadar)


  9

  3

  Cevap yazmak için üye ol.