Stitchers

528 takipçi  
Stitchers izle
Gizli bir devlet ajanı olan Kirsten (Ishta), yeni ölmüş insanların belleklerine girerek, onların hatıralarından aldığı bilgilerle çeşitli cinayetleri ve aydınlanmamış ilginç vakaları çözmektedir.
Stitchers Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Stitchers tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Stitchers yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson-Whitfield, Allison Scagliotti
IMDB : 7.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • novacyKayıtlı Üye

    Bazı yerleri sıkıcı bazı yerleri güzel geçsede konusu sayesinde ortalama bir diziydi. Birazcık amerikan gençlik dizilerini andıran dizilerle birazda ciddi polisiye dizilerinin karışımı gibi bir dizi. İki türüde seven biriyseniz diziyi sevme ihtimaliniz var. Bu arada dizinin devam sezonu iptal edileli yıllar oluyor. 4.sezonu gelmeyeceği için yarım kalan bir dizi. Dizinin konusu çok güzeldi ama 30 bölüm yerine 12-16 bölümde tadında bir dizi çıkarılabilirdi. Gerçekten sıkıla sıkıla izlediğim çok kısım var. Diziyi izleten tek şey ölmüş insanların belleklerine girilmesiydi bence ama genede hem birazcık gençlik dizisi tarzında bir şey olsun birazda bilimkurgu-polisiye karışık olsun diyorsanız ortalama izlenilebilir bir dizi. (aslında gereksiz konuşmalardan oluşan sıkıcı ciddi kısımları ve boş sahneleri saymazsak gençlik dizisi tarzı olan kısımlar var diyebilirim.Kadro genç olduğu için bazı sahneler o tarzda geçiyor.)


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.