Something in the Rain

Something in the Rain izle
Dizi, 30’lu yaşlarındaki bir kadının (Son Ye-Jin) en yakın arkadaşının erkek kardeşine (Jung Hae-In) âşık olmasını konu almaktadır. Son Ye-Jin dizide 30’lu yaşlardaki Yoon Jin-A karakterini canlandırmaktadır. Bir kahve şirketinde müdür olarak çalışmaktadır. Her şey iyi olduğu sürece iyi bir hayat yaşarsın. sloganını benimsemiş birisidir ve hayatında da her şey iyidir. Ancak tüm bunlara rağmen içinde bir boşluk hissetmektedir. Bir gün, en yakın arkadaşı Seo Kyung-Sun’un küçük erkek kardeşi Seo Joon-Hee (Jung Hae-In) çalışmak için gittiği yurt dışından Güney Kore’ye geri döner. Çocuksu ve olgunlaşamamış biri olarak hatırladığı Seo Joon-Hee artık farklı biri olarak görünmektedir. Jung Hae-In dizide bilgisayar oyunları enstitüsünde karakter tasarımcısı olarak çalışan Seo Joon-Hee karakterini canlandırmaktadır. 3 yıl boyunca alanında yurt dışında çalıştıktan sonra Güney Kore’ye döner. Yurt dışındaki özgür hayata alışan Joon-Hee başlarda dönmüş olduğuna sevinmez. Ancak bir gün ablasının arkadaşı Yoon Jin-A (Son Ye-Jin) ile karşılaştıktan sonra bu konudaki düşüncelerinin hepsi değişir. Ona karşı olan ilgisini açıkça belli etmekten korkmasına rağmen gözlerini ondan alamaz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Son Ye-jin, Jung Hae-in, Jang So-yeon, Jung Yoo-Jin, Joo Min-Kyung
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • ddderKayıtlı Üye

  Güzeldi ama çok durağan belirteyim. Yemek yeme ve yağmurda yürüme sahneleri çok aşırı uzatılmış. Kadınların iş hayatındaki sorunları nada değinilmiş
  1  2

 • laledamlaKayıtlı Üye

  Uzun zamandan sonra izlediğim en sakin en sevgi dolu en huzurlu diziydi. Goblin’den sonra bıkmadan usanmadan sanki ilk kez izliyormuş gibi defalarca izleyeceğim bir dizi. kalbimi bıraktım.
  11  0

 • eddeMisafir

  kötü bir yapım, absurt desen değil komik desen değil. Jung Hae-in kadar iyi bir karakter oyuncusunun bu kadar kötü bir yapımda oynaması üzücü, netflix tam olarak kore yapımı dizilerin orjinal tarafları ile dalga geçmiş, bu dizi yerine One Spring Night, A Piece of Your Mind dizilerini öneririm.
  6  102

   • SelinMisafir

    Sana kesinlikle katilmiyorum👎1.Bölümü izleyerek karar verme 2.Bölümü de izlemelisin olaylar gelişiyor ve aşk başlıyor kesinlikle çok güzel bir dizi yaşanan aşk çok güzel ❤ hayatın gerçek yönlerini anlatıyor gerçek dramını ben diziyi izleyeli birkaç ay oldu hala etkisindeyim o kadar güzeldi imkansız bir aşk var ortada ve imkanlı hale geliyor kesinlikle çok güzel izlemeyi düşünüyorsanız kesinlikle izleyin yaşınız 16+ ise çünkü bazı sahnelerden dolayı mutlaka izleyin pişman olmazsınız müthiş bir dizi❤❤
    112    1