SKY Castle

580 takipçi  
SKY Castle izle
Sky Castle içerisinde varlıklı ailelerin yaşayabileceği ayrıcalıklı bir sitedir. Bu sitede yaşayan kadınlarımız, eşlerinin daha başarılı olmasını sağlamaya çalışırken, çocuklarının da eğitimleri ile yakından ilgilenmektedir. Eşleri gibi çocuklarının da doktor olmasını isteyen Han Seo-Jin, No Seung-Hye ve Lee Soo-Im arasında kıyasıya bir rekabet vardır. Anne, baba ve çocukların dahil olduğu bu zorlu süreçte ise Sky castle sitesinde beklenmeyen olaylar yaşanacaktır.
SKY Castle Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, SKY Castle tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. SKY Castle yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yum Jung-ah, Lee Tae-ran, Yoon Se-ah, Oh Na-ra, Kim Seo-hyung
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • taek-choiKayıtlı Üye

  Her detayıyla o kadar gerçekçi ki izlerken orada yaşıyorsunuz . Her olay o kadar farklı kurgulanmış ki kimin haklı olduğuna karar veremiyor ve meraklanıyorsunuz . Oyuncu kadrosu harika ayrıca genç oyuncular da iyi oynuyor bu dizide . Kesinlikle izlemenizi öneririm . Harika bir dizi .


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sherlock-hlmsKayıtlı Üye

  Çok iyi dizi mutlaka izlemenizi tavsiye ederim toplumun sorunları ile ilgili olan diziler daha çok yapılmalı bence zaten Kore dizilerine diyecek laf yok müthiş 🤩 kesin izleyin spoiler vermiycem sadece ilk bölüm biraz karışık gelebilir ama sonlarında kim kim anlayacaksınız.


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.