Six Flying Dragons

400 takipçi  
Six Flying Dragons izle
Baş rolde ana figür olarak Lee Bang Won ile 6 kişinin hırslarının ve başarı hikâyelerinin anlatıldığı bir dizidir. Lee Bang Won, Joseon Hanedanlığı'nın üçüncü kralı rolündedir. Babası Kral Taejo, Joseon Hanedanlığının kurulmasını sağlar.
Six Flying Dragons Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Six Flying Dragons tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Six Flying Dragons yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Yoo Ah-in, Kim Myung-min, Shin Se-kyung, Byun Yo-han, Yoon Kyun-sang
IMDB : 8.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • alestaKayıtlı Üye

  Vakti bol olan ve çabuk sıkılmayanlara tavsiye ederim. Tarihi dizilerde parlak karakterler olması lazım izlemem için bu dizide bir çok karakter vardi böyle. Ayrıca eşle izlenebilecek k-dramalardan içinde kılıç savaşları var erkekler sıkılmıyor:)


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aliceslilacgardenKayıtlı Üye

  50 bölüm olduğu için 1 yıl boyunca izlemekten kaçındığım ama sonunda izlemeyi başardığım dizidir Six Flying Dragons… Her ana karakterin benim için aşırı özel bir yeri var açıkçası. Jeong Do Jeon, Bang Won ve Boon Yi fav karakterler hep.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jeong8dojeonKayıtlı Üye

  buraya kadar geidiysen izlemelisin bence.içinde her tür bilgi bukabiceğin harika bir drama Jeong do jeon büyük adamsın vesselam.Bang-won hırsı uğruna değiştirdi her seyi ve harika kılıç ustaları bang-ji ve sa-gwang en cokta sizlere tesekkur yi-ji-ran seni de seviyorum abim<3


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • electraKayıtlı Üye

  diziyi yeni bitirdim. aynı hayallerle yola çıkan aynı fikirleri benmseyen insanlarn birbirlerine bu kadar zıt gitmelerini görmek içimi burktu baba oğul sevgisinin yoğun olduğu ama sonralardan azaldğı sevdiklerinden uzak yalnız bir yaşam sürmeyi tercih eden sorumluluk alan güçlü bi karakter yi bang won….çeşitli duygular içerisnde diziyi bitirirken şunu eklemek istiyorm kesnlkle sevdiklerimede önereceğim mükemmel bir diz oldu aayrıca site sayesnde diziyle ilgili yaptğı açıklamalar ve karakter ismlerini sürekli belrtmesi sayesnde kafa karşklğı bırakmadan keyifle izlettrdiği için teşekkür ediyorum


  10

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • black-sunKayıtlı Üye

  Nasıl bitircem ben bunu diye düşünüp başlamıştım.. bittiğinde gözyaşlarım kalbime büyük harflerle SİX FLY DRAGONS yazdı. jfkrmflr.
  Kaliteli bir şeyler izlemek istediğinizde ilk tercihiniz bu dizi olsun.


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.