Signal

261 takipçi  
Signal izle
Günümüzde yaşayan bir dedektif ve geçmişte yaşayan bir dedektif telsiz yolu ile iletişim kurarak birlikte uzun zamandır çözülememiş davaları çözerler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Je-hoon, Kim Hye-soo, Cho Jin-woong, Jang Hyun-sung, Jeong Hae-gyun
IMDB : 8.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  içinden çıkamayacağınız harika, Efsane bir dizi daha İzlemek için hiç düşünme bile hemen başla 🙂 Umarım 2.Sezonuda olur. Güzel . İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  Zaman Kaybı değil. Emeği Geçen Arkadaşlara Teşekkür ederim 🙂


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sum61Kayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Peş peşe polisiye dizi izleyince bu dizinin ilk bölümde bırakmak istedim. Chimera, Bad Guys, Life on Mars izleyince bu dizi sarmamıştı bana. Sonra birinci bölümü bi bitereyim dedim. Çünkü yorumları okuyunca kötü yorum yapan yoktu.İlk bir iki bölüm izleyince olayları daha iyi anlayabiliryorsunuz. İlk bölüm karmaşık gelirse sonuna kadar dayanın.Dizinin fantastik unsur içermesi dışında gayet güzel kurgulanmış. Sadece sonu açık bırakılmış dizileri gerçekten sevmiyorum. Öyle bir yerde bitirdilerki… Dizide özellikle Dedektif Lee çok başarılıydı. Diziyi onun için bitirdim. Çünkü ona ne olduğunu ve ne olacağını çok merak ettim.

  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • gncrseyhanKayıtlı Üye

  Bu diziyi ne kadar övsem az. Dram, romantizm, aksiyon her şey var her anlamda harika bir dizi. Karakterler mükemmel. Giriş müziğine kadar sizi kendine çeken harika bir dizi . Acabaları olanlar hiç düşünmeden başlasın. Lee Jae Hoon için başlamıştım diziye Cho Jin Woong’un (Jae Han) oyunculuğuna hayran olarak ayrılıyorum. Ve bu efsane diziyi bu kadar kaliteli izleme şansını tanıdığınız için de teşekkürler dizigom ailesi 🙂


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • segahKayıtlı Üye

  Çok iyi kurgulanmış, senoryada yapılan tekrarlar tam yerli yerinde, bir çok unsuru içinde barındıran, aksiyondan romantizme drama varana kadar herşeyi dozunda kullanmış harika bir dizi.
  En önemli nokta ise; senaryonun havada kalan hiç bir yeri yok. Karakterler iyi oturtulmuş ve seyir zevki çok çok yüksek bir dizi ortaya çıkmış.
  İlk kez bir Güney Kore dizisi izledim ve hiç pişman olmadım. sizlere de özellikle İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM. Signal başarılı ve keyifli bir yapım..
  İYİ seyirlenr


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • eticangaKayıtlı Üye

  Coffee Prince’ten sonraya ya da aynı sıraya (çünkü ikisi de apayrı türde diziler, o yüzden karar veremedim) koyacağım Signal’i. O kadar güzel bir dizi ki. Bittikten sonra karakterler yaşıyormuş gibi merak ediyorsunuz ne yaptıklarını. Çünkü oyuncu kadrosu muhteşem. Kim Hye-soo naçizane en beğendiğim ve yetenekli bulduğum Koreli kadın oyuncu. Burada da o kadar güzel canlandırmış ki karakterini. Le Je-hoon kendisine zaten beni burada âşık etti. Ama gelin görün ki Cho Jin-woong bambaşka bir boyutta bu dizide de. Hâlâ daha kalbimde hissediyorum onun yaşadığı acıları. Abartı olarak algılamayın ve siz de izleyin 🧡🐢🍁


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  diyemedim geçemeyeceğim başlangıç müziği ef sa ne.
  adamlar nezaharete ayakkabı çıkarıp öyle giriyorlar burda takdir ettim birde kağıdı makineye atıyorsun kağıdı paramparça ediyor ve geri dönüşümü kolaylaştırıyor boşuna teknoloji yeri değil ya.
  çöp cezası bizde de olsa onların okullarında öğrenciler temizliyor hademe yok adamlar sokağa çöp atamıyor cezası varmış bu yüzden okulu bile disiplinli gerçi düşündüm de biz okulda elalemin attığı biz niye topluyoruz demiştim bizdede şöyle tabir var herkes kendi önünü temizlese daha güzel bir yer olur onlarda tiksindiğim yere çok tükürüyorlarmış sokakta çöp cezası varsa bunu nasıl yapıyorlar tam bi muamma.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  bence gerilim hissetmedim suç vardı ama beni diziye yönlendiren çocuğun ve dedektifin hayatıydı yani dram ağırlıklıydı.
  NE OLURSA ADALETİN GÜVENCESİ PARA OLMAMALI ve başındaki kişiler rüşvet için diğer masumları günah keçisi yapamazlar hani dedektif diyor ya geçmişte durum böyle acaba gelecekte de aynı mı demesi maalesef ki devam etmiş ama sonunda hakketdiği cezaları alması diğer üstler çok üstmüş gibi olayı k apatsa da sonuç açığa çıktı ve ORHAN GAZİ NİN BİR SÖZÜ VAR ADALETİN GEÇ TECELLİSİ ZULÜMDÜR diyerek hakket bu dizi tam bu ve zaman aşımının kaldırılması iyi bir şey çünkü masumlar için gerçekten ziyan.
  izleyeceklerin izlemesi gerektiğini düşünüyorum dizigom emeğine sağlık.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mrnostromoKayıtlı Üye

  Dizinin ana konusundaki seri cinayetler 1986-1991 yılında işlenen ve 10 kadının katliyle sonuçlanan seri cinayetlere odaklanıyor.

  Güney Gyeonggi cinayetleri olarak Güney Kore tarihine geçen bu olaylarla ilgili, Parazitin yönetmeni Bong Joon Ho 2003 yılında Memories fo Murder filmini çekmişti. Filmde suçları üzerine atılan cinayet şüphelisi 1991 yılında hapse girdi.

  Ancak cinayetleri hiçbir zaman kendisinin işlediğini itiraf etmedi, polislerin zorla itiraf ettirip ifade aldıklarını savundu.

  Taki 2019 yılında, bambaşka bir cinayet şüphelisi, baldızını öldürmekten şüpheli bulunup, DNA taramasında bu seri cinayetlerle bağlantılı olabileceği ortaya çıkana kadar. Bir şekilde adam da vicdanının sesini dinleyip, polislere itiraf eder; aynı zamanda Ocak 2020’de de görülen bir davada, boş yeren hapis yatan diğer zanlıyı da aklar.

  Hem Güney Kore’de adli suç tarihinde, hem de seri cinayetlerle ilgili faili meçhul vakalara düny çapında harika bir örnek teşkil eden bu olaylar, işini düzgün yapmayan polislerin hatalarını örten ve kurbanlara adalet hediye eden adli suç bilimini ve bu dalda çalışan bilim insanlarını yüceltiyor.

  Dizinin kurgusu, oyunculukları, ve geçmiş-gelecek ilişkisini hınzırca kurması çok çok iyi. Mutlaka izleyin. Ama öncesinde mutlaka Memories of Murder’ı da izleyin.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lamazi_gogoKayıtlı Üye

  içinden çıkamayacağınız harika, Efsane bir dizi daha İzlemek için hiç düşünme bile hemen başla 🙂 Umarım 2.Sezonuda olur. Güzel . İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
  Zaman Kaybı değil. Emeği Geçen Arkadaşlara Teşekkür ederim 🙂


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.