Sense8

1274 takipçi  
Sense8 izle
Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan 8 ayrı kişinin gizemli bir bağlantısının olduğu bir konuyu ele alacak... Birleşik Krallık (UK), Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago. Her bölümde bu 8 yere/kişiye de ziyaretimiz olacak. Bu 8 kişiden kimisi tüm grubu bir araya getirmeye çalışırken, kimisi de diğerlerini öldürmeye çalışacak. Hikâye; Meksikalı bir pembe dizi yıldızı, İzlandalı bir parti kızı, Alman bir hırsız, Koreli bir iş kadını, Afrikalı bir otobüs şoförü, transseksüel bir Amerikalı blogger, diğerlerine de görünebilen Afro-Amerikan bir adam ve onun tam zıt karakterine sahip “Mr. Whispers” olarak bilinen bir adam ekseninde gelişecek ve şekillenecek...
Sense8 Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Sense8 tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Sense8 yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Miguel Ángel Silvestre, Max Riemelt, Jamie Clayton, Bae Doo-na, Brian J. Smith
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • boababKayıtlı Üye

    İlginç bir konuyu işliyor. Başlangıçta biraz fazla karışık. 2. bölümle beraber anlaşılır olmaya başlıyor. Biraz fazla eşcinsel cinselliğini öne çıkarmış. Katlanabilirim derken 2. bölümün ortasındaki eşcinsel sahne başlayınca diziyi daha fazla seyredemedim. Konu anlatmaktan çok, eşcinsellerin yatak hayatını size sunmuş. Bu diziye 25+ konulmalı.


    2

    18

    Cevap yazmak için üye ol.